Vodafone Net hizmet numarası 60 ile başlıyor

Geforce Mx130

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 3.6GHz-Sapphire RX5700XT 8GB GDDR6-Gigabyte B550m Ds3h rev 1.4-Viper Steel 8x2GB 3600Mhz CL17 Ram-Apacer Panther As340 240GB-Aerocool Vx Plus 500W-Bitfeniz Helios Mesh kasa 🙂
TurkNet'e geçmek istiyorum ancak aradığımda hizmet no soruyorlar. Normalde 18 ile başlamasi lazımmış ama ben e-Devlet'ten baktığımda 60 ile başlıyor.
Vodafone hizmet no öğrenilmiyor. Bu konuda gördüm, tasimaya izin vermiyormuş sanırım. Nasıl yapabilirim?
@TurkNet Destek Ayşegül

Faturanız üzerinde yazar oradan bakabilirsiniz.
Hocam 60 ile başlıyor baktım zaten. Ama müşteri hizmetleri kabul etmiyor onu.

@ahmttrn

@ahmttrn
IMG_20230724_220032.jpg

Son düzenleme:

@ahmttrn

Eki Görüntüle 1875292

Bende Vodafone kullanıyorum. Vodafone yanımda uygulaması ile öğrenebiliyorsunuz. Denediniz mi? Çünkü benim bildiğim 60 ile başlamıyor olması lazım. Kaldı ki müşteri hizmetleri de doğal olarak kabul etmiyor. Ha bir de önceki konuda port olayı vardı. Başka bir firmada test yaptınız mı?

Bende Vodafone kullanıyorum. Vodafone yanımda uygulaması ile öğrenebiliyorsunuz. Denediniz mi? Çünkü benim bildiğim 60 ile başlamıyor olması lazım. Kaldı ki müşteri hizmetleri de doğal olarak kabul etmiyor. Ha bir de önceki konuda port olayı vardı. Başka bir firmada test yaptınız mı?
Screenshot_2023-07-24-22-17-16-037_com.android.chrome.jpgIMG_20230724_220458.jpg
Vodafone yanımda ve E-Devlet'te 60 ile başlayan var.

Eki Görüntüle 1875346Eki Görüntüle 1875347
Vodafone yanımda ve e-Devlet'te 60 ile başlayan var.

Sizde anlaşılan port boş olmadığı için sorun oluşturuyor. Doğal olarak geçmek için ya da daha doğrusu port sağlamak için de hizmet numarasını bilmeleri gerekiyor. Göknetten tekrardan test edin. Yine muhtemelen aynı sonuca çıkacak ancak denemekten zarar gelmez. Bir de zaten 60 önünde hizmet no yazması gerekiyor. Eğer öyle bir durum varsa hizmet no doğrudur. Görsel ekleyebilir misiniz? Tabii gerekli yerleri gizleyerek. Numaranın da aynı şekilde.

Sizde anlaşılan port boş olmadığı için sorun oluşturuyor. Doğal olarak geçmek için ya da daha doğrusu port sağlamak için de hizmet numarasını bilmeleri gerekiyor. Göknetten tekrardan test edin. Yine muhtemelen aynı sonuca çıkacak ancak denemekten zarar gelmez. Bir de zaten 60 önünde hizmet no yazması gerekiyor. Eğer öyle bir durum varsa hizmet no doğrudur. Görsel ekleyebilir misiniz? Tabii gerekli yerleri gizleyerek. Numaranın da aynı şekilde.
Tamam hocam 2dk bekleticem.

Eki Görüntüle 1875354

Screenshot_2023-07-24-22-35-53-509_com.android.chrome.jpg

@ahmttrn

Son düzenleme:

Kusura bakmayın hocam dün müsait değildim. Bu konu da aklımdan çıkmış yanıt veremedim. Şu ana kadar sorun çözülmüştür belki ama yardımcı olabilirim belki diye yine de anlatayım. Öncellikle kullanıcı kodunu vs keşke geri kalan numaraları gizleseydiniz. Şimdi aklıma geldi denedim bende ancak hizmet no bu uygulama da görünmüyor. Jetfatura sitesi var. Vodafone ait orada gözükmesi gerekiyor. Ancak şu anda ben giremediğim için bakamıyorum. Taahhüt süresini de geçirmişim zaten haberim olmadan. En kısa sürede hızlıca geçiş sağlayacağım bu hafta içinde. / Şansa bizim potlar da ortadan kaybolmuş. 1 saattir kontrol ediyorum. Şu anda aynı durumdayım bende. Daha demin gittim port durumuna bakmaya 3 tane boşta duruyor sadece. Onlar da ne durumda çalışıyor mu kontrol etmek gerekiyor. Durduk yere iş çıktı bize de :) fiber başvurusu yaptım mahalleye. Çok zor bir süreç olması gerek ancak yapacak bir durum yok. Olmadı internet sağlayıcıları ile iletişime geçmek lazım. Allah'tan bir iki bina ötede fiber altyapısı varmış. Belki süreç kısa da sürebilir bakmak lazım. /

Kusura bakmayın hocam dün müsait değildim. Bu konu da aklımdan çıkmış yanıt veremedim. Şu ana kadar sorun çözülmüştür belki ama yardımcı olabilirim belki diye yine de anlatayım. Öncellikle kullanıcı kodunu vs keşke geri kalan numaraları gizleseydiniz. Şimdi aklıma geldi denedim bende ancak hizmet no bu uygulama da görünmüyor. Jetfatura sitesi var. Vodafone ait orada gözükmesi gerekiyor. Ancak şu anda ben giremediğim için bakamıyorum. Taahhüt süresini de geçirmişim zaten haberim olmadan. En kısa sürede hızlıca geçiş sağlayacağım bu hafta içinde. / şansa bizim potlar da ortadan kaybolmuş. 1 saattir kontrol ediyorum. Şu anda aynı durumdayım bende. Daha demin gittim port durumuna bakmaya 3 tane boşta duruyor sadece. Onlar da ne durumda çalışıyor mu kontrol etmek gerekiyor. Durduk yere iş çıktı bize de :) fiber başvurusu yaptım mahalleye. Çok zor bir süreç olması gerek ancak yapacak bir durum yok. Olmadı internet sağlayıcıları ile iletişime geçmek lazım. Allah'tan bir iki bina ötede fiber altyapısı varmış. Belki süreç kısa da sürebilir bakmak lazım. /

Hocam kısa bir güncelleme yapayım. Orada yazan DSL numarası aslında bir nevi hizmet numarası olarak geçiyor. Aslında kabul etmeme durumu port değişikliği istiyorsanız ondan kaynaklı olabilir. Ben hem port kaybetmeme hem de taahhüt ile uğraşmamak için demin önce gerekli işlemleri sağlayarak TurkNet'e geçtim sayılır. Bir iki işlem kaldı ondan sonra aktivasyon işlemi olduktan sonra TurkNet tamamen geçmiş olacağım. Tabii taahhüt olayı gibi durumlar olmadığı için sonrasında port geldiği zaman VDSL olarak binanın en yüksek desteklediği hızı alacağım. Aynı zamanda fiber başvurusu yaptığımı demiştim. Şu anda onunla alakalı bir durum olmadı. Zaten kısa sürede olacak bir durum değil ne yazık ki. Bilgilendirme yapayım dedim. Aklınızda soru işareti varsa yardımcı olmaya çalışırım geçiş sürecinde aynı zamanda TurkNet deneyimi ile alakalı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı