Çözüldü Vodafone Net'den Comnet'e internet taşıma nasıl gerçekleşir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bebecanciyim

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:Asus B450 M-K2
İşlemci:AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics 3.90 GHz
Takılı RAM:32,0 GB
Vodafone Net fiber kullanıyorum, fiyatlar çok arttı. Comnet'e geçmek istiyorum. biliyorsunuz Comnet Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Vodafone Net ise kendi altyapısını kullanıyor. Comnet'e geçerken yeni hizmet başvurusu mu yapmam gerek yoksa mevcut hizmet taşıma başvurusu yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Vodafone Net fiber kullanıyorum, fiyatlar çok arttı.comnet'e geçmek istiyorum. Biliyorsunuz Comnet Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Vodafone Net ise kendi altyapısını kullanıyor.comnet'e geçerken yeni hizmet başvurusu mu yapmam gerek yoksa mevcut hizmet taşıma başvurusu yapmalıyım?

Mevcut hizmet.
Vodafone Net fiber kullanıyorum, fiyatlar çok arttı.comnet'e geçmek istiyorum. Biliyorsunuz Comnet Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Vodafone Net ise kendi altyapısını kullanıyor.comnet'e geçerken yeni hizmet başvurusu mu yapmam gerek yoksa mevcut hizmet taşıma başvurusu yapmalıyım?

Mevcut hizmet.

Çözüm
Mevcut hizmet olarak değil yeni abone olarak başvurucaksın altyapılar farklı çünkü mesela TurkNet fiber kullanıyorsun ama bu hizmeti Türk Telekom altyapısı üzerinden alıyorsun arkadaşın dediği gibi mevcut hizmet ile başvuru yapacaktın yeni abone olarak başvurman lazım yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı