Vodafone paket değişimi sonrası artan ping

Uzumaki Naruto

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Vodafone kullanıyorum. Faturalı bir pakete geçiş yaptım. Telefon internetini açarak bilgisayardan Online oyun oynuyorum. Faturasız paketimde sağlıklı bir şekilde normal ping değerlerinde oyun oynuyordum. Faturalı pakete geçtikten sonra inanılmaz bir ping artışı oldu. Ayrıca indirme hızı da dengesizleşti. Bunun çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu dediğiniz tamamen hayal ürünüdür, paket değişince hız düşmez, ping artmaz.

Ayrıca sorununuzun sebebi bayram yoğunluğudur, bunu hesap edecek kapasitede olmadığınızı bilmiyordum...

Bu dediğiniz tamamen hayal ürünüdür, paket değişince hız düşmez, ping artmaz.

Ayrıca sorununuzun sebebi bayram yoğunluğudur, bunu hesap edecek kapasitede olmadığınızı bilmiyordum...
Sorunlu bir insansınız sanırım. Bu durum aynı gün içerisinde oluyor. 1 saatte mi oluyor? 3-4 gündür geçmiyor. 40 ping aldığım oyun aynı gün 200 pinge yükselip 3-4 gündür geçmiyor. Yardım etmeyeceksiniz gereksiz mesaj yazmanıza gerek yok.

Sorunlu bir insansınız sanırım. Bu durum aynı gün içerisinde oluyor. 1 saatte mi oluyor? 3-4 gündür geçmiyor. 40 ping aldığım oyun aynı gün 200 pinge yükselip 3-4 gündür geçmiyor. Yardım etmeyeceksiniz gereksiz mesaj yazmanıza gerek yok.
Anlatamıyorum galiba, bir tek siz girmiyorsunuz internete, binlerce insan giriyor, bayramdaysa daha çok insan giriyor internete ve bu yüzden hızda düşüş ve ping oluyor, bu teorinizi hangi insana söyleseniz neresiyle güleceğini şaşırır...

Geri
Yukarı