Vodafone Simple paket başvurusuna geri dönüş olmadı

AGEVRX

Hectopat
Makaleler
1
Yer
MG
Vodafone'un ön ödemeli simple paketlerini tercih ederek başvuruda bulundum fakat yaklaşık 1 haftadır dönüş olmadı birkaç kez müşteri temsilcisini arayarak durumu ilettim acil geri dönüş yapılması için talep oluşturdular fakat yine dönüş olmadı, başka numara veriyorlar orası simple paketlere bir şey yapamıyoruz diyor.
Twitter üzerinden ulaşmaya çalıştım yine dönüş olmadı, çok saçma bir yapıları var.
Simple paketi kullanan var mı? Varsa deneyimlerinden bahsederse sevinirim.

Vodafone da var bir gariplik şirketi satmak isteyipte satamadıkladı için oluyor herhalde bunlar yatırım bile yapmıyorlar.

İki gün önce tahaddütüm bittiği için Turkcell'den red tarifesine geçmek için müşteri hizmetlerini aradım bir bilgi sormak için menüde hat taşıma için olacak şekilde beni müşteri temsilcisine aktarmasına rağmen bir telefonu açan kişinin türkçesi bozuktu iki ben hat taşıma işlemlerine bakmıyorum sizi aktarıcam dedi aktarmadı.

Telekom düşünüyorum şimdi bulunduğum bölgede memnun kalmazsam geri dönerim Turkcell'e.

Vodafone da var bir gariplik şirketi satmak isteyipte satamadıkladı için oluyor herhalde bunlar yatırım bile yapmıyorlar.

İki gün önce tahaddütüm bittiği için Turkcell'den red tarifesine geçmek için müşteri hizmetlerini aradım bir bilgi sormak için menüde hat taşıma için olacak şekilde beni müşteri temsilcisine aktarmasına rağmen bir telefonu açan kişinin türkçesi bozuktu iki ben hat taşıma işlemlerine bakmıyorum sizi aktarıcam dedi aktarmadı.

Telekom düşünüyorum şimdi bulunduğum bölgede memnun kalmazsam geri dönerim Turkcell'e.

Bana da 2 kere acil geri dönüş sağlanması için mail iletiyorum dediler ama yine de dönüş sağlanmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı