Vodafone sınırsız interneti laptopta kullanma

PolterGeist

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 30 GB internet paketim var ve YouTube, Instagram, Twitter vs. hepsi sınırsız. Bu sınırsız olan uygulamaları PC'de kullanmak istiyorum. USB ile yapabilir miyim? Eğer yapılıyorsa nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 30 GB internet paketim var ve YouTube, Instagram, Twitter vs. hepsi sınırsız. Bu sınırsız olan uygulamaları PC'de kullanmak istiyorum. USB ile yapabilir miyim? Eğer yapılıyorsa nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

USB tethering ile telefonda kullandığınız interneti laptopunuza bağlayabilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla telefon tarifenizdeki sınırsız uygulamaları (youtube, instagram vs) sınırsız olarak kullanamıyorsunuz. Yani 30 GB paketinizden yiyor.

Eğer 30 GB sadece Youtube, Instagram, Twitter vs (Sosyal medya) için tanımlanan bir paketse bilgisayarda kullanırsanız bundan yararlanamazsınız. Ama bu 30GB her şey için kullanılabiliyorsa arkadaşın yukarıda dediği şekilde telefondan yayarak bilgisayardan da yararlanabilirsiniz.

Eğer 30 GB sadece YouTube, Instagram, Twitter vs (Sosyal medya) için tanımlanan bir paketse bilgisayarda kullanırsanız bundan yararlanamazsınız. Ama bu 30GB her şey için kullanılabiliyorsa arkadaşın yukarıda dediği şekilde telefondan yayarak bilgisayardan da yararlanabilirsiniz.

Sosyal medya sınırsız. 30 GB internet normal kullanım için. Tarife REDli 30 GB Ultra Tarifesi kullanıyorum.

Sosyal medya sınırsız. 30 GB internet normal kullanım için. Tarife REDli 30 GB Ultra Tarifesi kullanıyorum.

O zaman bilgisayardan kullandığınızda sosyal medya kullanımınız da 30 GB paketinizden yer.

Çünkü telefon üzerinden sosyal medyayı sınırsız kullanabilmeniz için, (bildiğim kadarıyla) telefonunuzdaki sosyal medya uygulamalarının kullandığı datayı hesap edip bunu toplam internetinize dahil etmeden sınırsız kullanmanızı sağlıyorlar.

Telefondan internetinizi yayıp bilgisayardan (veya başka bir telefondan) sosyal medya içeriklerini kullanırsanız bu standart internet kullanımı olacaktır ve 30GB'lık paketinizden düşecektir.

O zaman bilgisayardan kullandığınızda sosyal medya kullanımınız da 30 GB paketinizden yer.

Çünkü telefon üzerinden sosyal medyayı sınırsız kullanabilmeniz için, (bildiğim kadarıyla) telefonunuzdaki sosyal medya uygulamalarının kullandığı datayı hesap edip bunu toplam internetinize dahil etmeden sınırsız kullanmanızı sağlıyorlar.

Telefondan internetinizi yayıp bilgisayardan (veya başka bir telefondan) sosyal medya içeriklerini kullanırsanız bu standart internet kullanımı olacaktır ve 30GB'lık paketinizden düşecektir.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı