Vodafone sınırsız tarifede internet paylaşımı olur mu?

129 ve 65 ile deneyin, büyük ihtimalle 129 yaptığınızda olacak zaten.
Tekrardan teşekkürler

129 yapıp dener misiniz ? 65 demişim ama macos da kullanıyorum onunla karıştırmısım, windows için 129 yapmalısınız, eğer olmazsa 65 deneyin, reset atmayı vs unutmayın.
Galiba oldu şuan telefon bağlı bir kullanım gözükmüyor

Dosya Ekleri

• IMG_20231221_140524_830.jpg
    IMG_20231221_140524_830.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:
Hocam 4g router ile paylaşım yapsak nasıl olur modeme bir şey yapmamız gerekir mi
Eğer router'in ayarlar kısmında TTL değiştirme kısmı varsa ve değiştirirseniz bilgisayar/telefon kısacası tüm cihazlar ile sorunsuzca paylaşabilirsiniz hocam, yoksa da bilgisayarın TTL değerini değiştirmeniz yeterli olur.

Eğer Router'in ayarlar kısmında ttl değiştirme kısmı varsa ve değiştirirseniz bilgisayar/telefon kısacası tüm cihazlar ile sorunsuzca paylaşabilirsiniz hocam, yoksa da bilgisayarın ttl değerini değiştirmeniz yeterli olur.

Kusura bakmayın ama bunu yapabildiğimiz bildiğiniz router var mı bütçem 1500 2000 arası

Bunu buldum ama ttl değişiyor mu bu modelde emin değilim

TTL değiştirilen bir router ise yapılabilir. Eğer iPhone ise TTL değeri 129 olmalı. Android ise 65 olmalı. iPhone'larda TTL değeri varsayılan 128 olduğunu okumuştum.

Bu arada Vodafone habersiz tarifede değişiklik yapmış. Paylaşım kotanız bitse bile paylaşıma devam ederek ücretlendirebiliyor. Zaten TTL ayarı doğru ise paylaşım kotanızdan düşmeyecektir.

Taahhütüm bitti bende 800 TL istediler aynı paketi yalanla daha iyisi diye satmaya çalıştılar. Zaten rezil bir operatör taahhüt nedeniyle 1 yıla yakın boşa para ödüyordum. Farklı bir operatöre geçtim. Kafam rahat.

Kusura bakmayın ama bunu yapabildiğimiz bildiğiniz router var mı bütçem 1500 2000 arası

Bunu buldum ama ttl değişiyor mu bu modelde emin değilim

Tenda'nın bu model'e ait bir firm güncellemesinde Release Note'a TTL ayarlama seçeneğinin eklendiği bilgisi girilmiş ama emin değilim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı