Vodafone sınırsız tarifelere geçiş

1 Mbps ile hiçbir şey yapılamaz. 3 Mbps lazım en az. Yani eğer cidden herhangi bir indirime falan girerse bilemiyorum belki taşınabilir modem alırım ve 3 kişiyle ortak gireriz buna.

Aslında şimdi tekrar düşündüm de olmaz. Sınırsız tarifelerde Hotspot limiti var. O yüzden bu da hayal oldu sayılır.
Eğer paylaşım yapmanız şart değilse, kullanım yapma şansınız var.

Hotspot limiti olan tarifeler de kota bitince duruyor, ek olarak taahhütsüz 50 GB 29₺ hotspot paketi sunuluyor size, isteğe bağlı olarak satın alabilirsiniz.

Eğer paylaşım yapmanız şart değilse, kullanım yapma şansınız var.

Hotspot limiti olan tarifeler de kota bitince duruyor, ek olarak taahhütsüz 50 GB 29₺ hotspot paketi sunuluyor size, isteğe bağlı olarak satın alabilirsiniz.
Hocam interneti eğer ortak kullanacaksak zaten Hotspot'un da sınırsız olması lazım. Kaldı ki ben bilgisayarda çok oyun oynayan biriyim. Online oyun girerken kullanacağım ne de olsa yine. Bu yüzden Hotspot sınırı da olmasaydı kullanılabilirdi.

Söz konusu tarifeler hala Vodafone'un mevcut ve faturalı'ya geçen müşterilerine sunulmaktadır.

Hatta tarifeler de biraz değişiklik oldu;
Remini20220112192125264.jpg

Hotspot sınırsız tarife Limitsiz Redli Ekstra Özel adın da geri dönmüş;
Remini20220112192015995.jpg

Bu tarifelere 1-2 ay kadar Vodafone Red faturalı tarifelerini kullanarak veyahutta Şikayet Var dan şikayet kaydı açarak, geçiş sağlayabilirsiniz.

Söz konusu tarifeler hala Vodafone'un mevcut ve faturalı'ya geçen müşterilerine sunulmaktadır.

Hatta tarifeler de biraz değişiklik oldu;
Eki Görüntüle 1268314

Hotspot sınırsız tarife Limitsiz Redli Ekstra Özel adın da geri dönmüş;
Eki Görüntüle 1268316
Bu tarifelere 1-2 ay kadar Vodafone Red faturalı tarifelerini kullanarak veyahutta Şikayet Var dan şikayet kaydı açarak, geçiş sağlayabilirsiniz.
Bunun da hotspot sınırı varmış. İşime yaramaz ki bu. İnterneti hem telefondan hem bilgisayardan kullanabilmeliyim.

Bunun da hotspot sınırı varmış. İşime yaramaz ki bu. İnterneti hem telefondan hem bilgisayardan kullanabilmeliyim.
Tarifeler den birine geçiş sağladıktan sonra şikayet var dan kayıt açmanızı tavsiye ederim, en üst tarife'ye geçirebilirler. Artık kapandı sanırım, ama müşteri hizmetleri'inin işi belli olmuyor. Bu tarifeler de iş görür bence. Bu yıl bu tarifelerle alakalı büyük bir değişim olacağı kanaatindeyim...

Ayrıca böyle olması da gayet normal, yurtdışın da da çoğu sınırsız tarifeler hotspot kısıtlı bilginiz olsun, yani dünya da böyle kullanıyor, gayet normal.

Tarifeler den birine geçiş sağladıktan sonra şikayet var dan kayıt açmanızı tavsiye ederim, en üst tarife'ye geçirebilirler. Artık kapandı sanırım, ama müşteri hizmetleri'inin işi belli olmuyor. Bu tarifeler de iş görür bence. Bu yıl bu tarifelerle alakalı büyük bir değişim olacağı kanaatindeyim...

Ayrıca böyle olması da gayet normal, yurtdışın da da çoğu sınırsız tarifeler hotspot kısıtlı bilginiz olsun, yani dünya da böyle kullanıyor, gayet normal.
Aslında saçma bence. İnterneti tam kapasitesinde kullanabilme imkanımız olmalı. Onu geçtim aylık 25 TL'ye ek sınırsız hotspot paketi olmalı mesela. Dileyen kişi bunu satın alıp sınırsızca kullanabilmeli.

Aslında saçma bence. İnterneti tam kapasitesinde kullanabilme imkanımız olmalı. Onu geçtim aylık 25 TL'ye ek sınırsız hotspot paketi olmalı mesela. Dileyen kişi bunu satın alıp sınırsızca kullanabilmeli.
Öyle birşey yapabilirler, mantıklı. Yurtdışın da duyduğum kadarıyla 1-3 cihaz sınırı da oluyormuş. Mesela 3 cihaz kullanmak istiyorsa ek olarak ücret verip, kullanmaya devam ediyormuş. Vodafone'dan büyük ataklar bekliyorum bu tarifeler konusun da bu sene, İnşallah bütün Türkiye'nin yararlanabileceği bir şekilde atılımlar olur...

Öyle birşey yapabilirler, mantıklı. Yurtdışın da duyduğum kadarıyla 1-3 cihaz sınırı da oluyormuş. Mesela 3 cihaz kullanmak istiyorsa ek olarak ücret verip, kullanmaya devam ediyormuş. Vodafone'dan büyük ataklar bekliyorum bu tarifeler konusun da bu sene, İnşallah bütün Türkiye'nin yararlanabileceği bir şekilde atılımlar olur...
Tarifeleri bence iyi ama önce lütfen bu sene baz istasyonlarını güzelce fiberlesin. 4.5G kullanamıyorum. 3G cidden çok daha hızlı 4.5G'den.

Limitsiz Redli tarifesi tanıtımı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorularınızı video altında yorum yaparak'ta belirtebilirsiniz, cevaplandırılacaktır.

Geri
Yukarı