Vodafone Smart 6 anakartına kısa devre yapmak

A00110001

Centipat
Selamlar.
Telefonun anakartının kenarında ufak bir parça kırıldı. Şemasını bulamadım. Ben bu telefonu nasıl çalıştırırım? Herhangi bir şekilde kısa devre yapılabilir mi? Nasıl onarılır?
1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu devre kartlarının iç katmanlarında da yollar olabilir, eğer öyleyse zor gibi geldi bana. Ama sadece yüzeyde ise yollar kolayca lehimlenir birleşme yerinden.
Nasıl?
Bu devre kartlarının iç katmanlarında da yollar olabilir, eğer öyleyse zor gibi geldi bana. Ama sadece yüzeyde ise yollar kolayca lehimlenir birleşme yerinden.
Ben yüzeyde yol göremiyorum.

Son düzenleme:
Dediğiniz şey çok katmanlı PCB galiba. Eğer öyleyse yapılabilecek bir şey yok bence. Telefoncuya gösterebilir anakartı onlar bilir.

Bu arada ne devresidir o?

Al tarafında da mı yok yol? O yuvarklak olan yerde iletim olabilir. Orayı da birleştiemwniz gerekir.
Kazıyorum kazıyorum yok bir şey. Bakır katmanlar var. Onların altında da başka bakır katmanlar diye gidiyor.
Dediğiniz şey çok katmanlı PCB galiba. Eğer öyleyse yapılabilecek bir şey yok bence. Telefoncuya gösterebilir anakartı onlar bilir.

Bu arada ne devresidir o?
Telefon anakartı fotoğraflardaki.

Yeni konular

Geri
Yukarı