Vodafone Süpernet Nasıldır?

Adanalı Genç

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Türk Telekom Hipernet VDSL hizmeti kullanıyorum. Nisan ayında sözleşmem bitiyor. Ben Vodefone Süper net için başvurdum. Paketim 32 Mbps Dowload 4Mbps upload 120 GB A.K.K. İlk olarak bunu seçtim, eğer sıkıntı yaşamazsam 10 tl daha verip paketi 2'ye katlicam. Sağdan soldan Vodefone hakkın'da inanılmaz kötü şeyler duydum. Bu sorunu bende yaşar mıyım, korkmaya başladım. Vodefone Supernet nasıldır?

Merak edenler olur buyrun altyapım.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone ilgisiz sağlayıcı firmasıdır. Gerisini siz düşünün. Ben de başvurmuştum 1 ay oldu gelen giden olmadı. Tabi ki yer yer değişebilir. Nette bakın Vodafone sorunlarından bir tanesi bağlantı sıkıntısıdır.

@temel52 o altyapıdan kaynaklanıyordur. Benim de hattım 16 Mbps ama ben en fazla 10 Mbps görüyorum. Çünkü altyapı Türk Telekom.
Altyapıdan kaynaklı değil; yeterli bilgim olduğu için 60 mbps internet almadan Türk Telekomu arayıp altyapımın 80 mbsp'E kadar desteklediğini öğrenmiştim.

Altyapıdan kaynaklı değil; yeterli bilgim olduğu için 60 mbps internet almadan Türk Telekomu arayıp altyapımın 80 mbsp'e kadar desteklediğini öğrenmiştim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı