Vodafone Süpernet Modem Sorunu

Toprak Aga

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Ümraniye
Vodafone Süpernet kulllanıcısıyım paket olarak 24 Mbps 75GB AKK'li Fibermax kullanıyorum fakat Modem sorunum var ve Müşteri Hizmetlerini 18 kez aradım hiçbir şekilde sorunumu çözmediler ben ne yapmalıyım? Lütfen yardımcı olun artık bu herifler canımı çok sıktı patlamamak için zor tutuyorum kendimi. Eğer ki yeni bir tane modem almam gerekiyorsa bana Fiber destekli bir modem tavsiyesi verebilir misiniz 150-200 TL'lik? Birden fazla sorun var farkındayım bunun için kusura bakmayın, hepsini teker teker cevaplayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Vodofone Süpernet müşteri hizmetleri böyledir, aylarca bende çektim. Modem ile ilgili ne sorunun var ve ne kadardır kullanıyorsun interneti.

Evet Vodofone Süpernet müşteri hizmetleri böyledir, aylarca bende çektim. Modem ile ilgili ne sorunun var ve ne kadardır kullanıyorsun interneti.
Ağustos ayında modem değişim talebinde bulundum fakat eve gelecekleri gün ben şehir dışında olduğum için sonra yapmalarını söyledim, eve geldim ve söyledim hiçbir şekilde yapmadılar. Annem ise hiçbir şekilde sorunu çözmeyeceğini, abonelikten çıkmayacağını söylüyor ne yapayım? Bu heriflere illa da dava mı açayım ddos atağı mı yapayım anlamadım vallaha, bu herifler yüzünden sinir hastası oldum. Eğer ki kendim yeni modem almam gerekiyorsa ne alayım sence? Modemlerden fazla anlamam ben. @Jira @Nazım Paşa bana acilen yardımcı olun...

Dostum ben sana modem ile ilgili ne sorunun var diye sordum. Ara aboneliğimi kapatın indirimleri ödeyeceğim de, hemen halledecekler. Halletmezler ise hakem heyetine git. Ama sert çıkışarak aboneliği sonlandıracağını söyle, benim anca o zaman düzelttiler sorunumu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı