Vodafone tarife düşürme nasıl yapılır?

611778

Centipat
Arkadaşlar merhaba, ben şu anda kullandığım 175TL'lik tarifemin son ayına gelmiş bulunuyorum, taahhüdü bitiyor ve sanırsam bayağı bir fiyat farkı olacak. Vodafone'den de çıkmak istemiyorum ama bayiye gitsem veya arasam tarife düşüşü yapıyorlar mı? En iyi ve kesin çözüm değiştirmek midir? Nasıl bir yol izlemeliyim acaba?

Hepiniz cimere yazın.
Sustukça 600 700 liraya çıkacak faturalar zorla yükseltiyorlar düşük tarifyeide açmıyorlar.

Devlet görsün böyle bir isyan olduğunu.

Yanımda uygulamasında Geçebileceğim Tarifelerde uygun fiyatlı paket varsa oradan yapabilirsin yoksa en sağlıklısı bir bayiye gitmek.
Düşürme yapmıyorlar. Zaten çekmiyor. Depremde de ne yaptıkları belli.
Hepiniz cimere yazın.
Sustukça 600 700 liraya çıkacak faturalar zorla yükseltiyorlar düşük tarifyeide açmıyorlar.

Devlet görsün böyle bir isyan olduğunu.
Evet aynı tarifeyi bende kullanıyordum düşürme yapmadılar Türk Telekom'a geçtim mecbur.
Hocam yapmıyorlar ısrarla ugraşıyorum yükselttikçe yüklrsitiyorlar. Cumhurbaskanligina yaz defalarca mail at anca belki yaparlar. En iyisi ayrılmak olacak.
En sağlıklısı ve kesin çözüm yeni bir operatöre geçmek olacaktır, zaten numarasını taşıyanlara ve yeni hat alanlara özel indirimler kampanyalar yapıyorlar.

Az önce müşteri hizmetlerini tekrar aradim isyan edercesine konustum kapatin ve devir islemlerini baslatiyorum komple ayriliyoryz dedim düşük kampanyalari hemen actilar.

Geri
Yukarı