VODAFONE, TOFAŞ İÇİN İLETİŞİMDE MOBİL DEVRİM YARATTI

'Mobil İnternet Erişimi' bölümünde Recep Baltaş tarafından 3 Eylül 2010 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.857
  Beğenileri:
  42.386
  Yer:
  İstanbul
  Dünyanın en büyük mobil iletişim şirketi Vodafone ile Türkiye’nin öncü ve lider otomotiv üreticisi Tofaş, Türkiye’de bir “ilk”e imza atarak, Türkiye’nin bir kurum için geliştirilmiş en kapsamlı sabit ve mobil iletişim yakınsama çözümünü hayata geçirdiler.

  Tofaş’ın tüm kurum içi mobil telefon, sabit telefon ve internet bağlantılarını birbirine mobil platform üzerinde entegre eden çözüm sayesinde hem tasarruf imkanı sağlanırken aynı zamanda iletişim hızı ve çalışan verimliliğinde de artış sağlandı.

  Vodafone Türkiye, kurumlar için sunduğu yaratıcı ve özel çözümlere yeni bir halka ekledi. Vodafone’un dünyadaki kurumsal iletişim çözümleri know-how’ından yararlanarak tamamen Vodafone Türkiye ve Tofaş’ın AR-GE yeteneklerinin sinerjisinden doğan “Bütünleşik İletişim Çözümleri Projesi”, Tofaş’ın iletişim ihtiyaçlarına uygun olarak mobil telefon, sabit telefon ve internet bağlantısı arasında ayrım yapmayan ortak ve zenginleştirilmiş bir iletişim ortamı sunmasıyla dikkat çekiyor.

  Türk iş dünyası için son derece değerli bir örnek teşkil eden projenin Vodafone Türkiye ve Tofaş için kazanımlarını Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray ve Tofaş CEO’su Ali Pandır düzenledikleri ortak basın toplantısı ile aktardılar.
   

Sayfayı Paylaş