Vodafone Vodem ile Turkcell Hat Kullanma

mameki

Hectopat
Daha fazla  
Elimde Vodafone vodem var. Türkcell hattımı kullanarak bu vodem üzerinden PC'de bağlantı kurmak istiyorum. Nasıl yapacağım hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Daha önce Turkcell Vınn ile denedim. Engelleri var sanırım. Öyle SIM kartı takıp kullanamazsın. Hatta bildiğim kadarıyla normal SIM kart değiller. Telefon için ayrı Vınn için ayrı SIM vermişlerdi. Kısaca normal şartlarda YAPILAMAZ.

Daha önce Turkcell Vınn ile denedim. Engelleri var sanırım. Öyle SIM kartı takıp kullanamazsın. Hatta bildiğim kadarıyla normal SIM kart değiller. Telefon için ayrı Vınn için ayrı SIM vermişlerdi. Kısaca normal şartlarda YAPILAMAZ.
Eski vınn modemlerin yazılımı farklı hatları desteklemiyordu ancak 3G modemler için geliştirilmiş yazılımları kullanarak farklı bir hat kullanabilirsiniz. Yeni vınn modemlerde istediğiniz hattı (telefonunuzdaki sim kartı da kullanabilirsiniz) hiçbir ek yazılım kullanmadan internete bağlanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı