Vodafone'a hat taşınınca ücret ödenir mi?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Merhaba,

Ben şu an Türk Telekom kullanıyorum ama kullandığım paketin desteğinin bitmesi nedeniyle, bana "yeni paket seç" denildi. Fiyatlara baktım, bayağı bir uçmuş.

Ben Türk Telekom'dan, Vodafone'a SIM kart ücreti vb. vermeden, ücretsiz şekilde geçebilir miyim?

Hattı Vodafone taşı yerine baktım, orada "SIM kartınızı ücretsiz olarak göndereceğiz" yazıyordu. Bu kart gerçekten ücretsiz mi ya da ben mi yanlış okudum? Bildiğim kadarıyla SIM kart ücretli.

Kısacası: Ben, Türk Telekom'dan Vodafone'a geçmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben gecen ay Turk Telekom faturalidan vodafone faturasiz hatta gecis yaptim herhangi bir ucret cikmadi son faturam geldi ve bitti,Turk Telekom hattinizdaki taahhutunuzun bitisine iki hafta kala islem yaparsaniz cayma bedeli vs. cikmiyor.

Ben gecen ay Turk Telekom faturalidan vodafone faturasiz hatta gecis yaptim herhangi bir ucret cikmadi son faturam geldi ve bitti,Turk Telekom hattinizdaki taahhutunuzun bitisine iki hafta kala islem yaparsaniz cayma bedeli vs. cikmiyor.
Hocam benim paketin desteği bir dahaki ayın 1'inde bitiyor. Yani boşta kalıyor hat. Ayın 1'inde başvurmayı düşünüyorum. Olur mu böyle?

Hocam benim paketin desteği bir dahaki ayın 1'inde bitiyor. Yani boşta kalıyor hat. Ayın 1'inde başvurmayı düşünüyorum. Olur mu böyle?
Ayin 1'inden sonra taahhut bitiyorsa indirimsiz tarifeden devam eder, vaktiniz uygun oldugunda gidip numara tasima islemlerini yapabilirsiniz, zaten 2-3 gun suruyor hat gecisi.

Arkadaşlar yarım saat önce "hattınız bakiyesinde XX TL varsa, paket otomatik yenilecek" diye mesaj geldi. E dün paket desteği sonlandı diye mesaj geldi. Nasıl oluyor bu?

Geri
Yukarı