Oyun Vodafone'a özel 50 TL'ye kadar ücretsiz Steam kodu

önemi yok hocam bende de o şekilde yazıyordu. Eğer son 1 yıl içinde vodafone mobil ödemeyi kullanmadıysanız 2 adet kodu alın gitsin bedavaya :) Eğer kullandıysanız 25 lik kısmı iade olacak.
Hocam mobil ödeme dediğiniz hattım Turkcellde iken kontör ile alışveriş yapmıştım Vodafoneye taşıdım mobil ödemeyi az önce açtım sıkıntı çıkar mı?

@escape2dead

Son düzenleme:
Hocam mobil ödeme dediğiniz hattım Turkcellde iken kontör ile alışveriş yapmıştım Vodafoneye taşıdım mobil ödemeyi az önce açtım sıkıntı çıkar mı?

@escape2dead
Turkcell ile alakalı değil hocam sadece vodafone de fatura ile ödemeden 50 tl kazanmak için 1 yıldan fazla süre geçmesi gerek. Türkcell ile yaptığınız mobil ödemeleri önemsemeyin. Birde faturalı mıydı hattınız hocam?

Ben direkt 50 lik aldım hocam sorun olur mu sizce ?
Hocam bilirkişi değilim ama çok yüksek ihtimalle eğer daha önce mobil ödeme kullanmadı iseniz 50 TL tam olarak iade olur. Şartlarda da öyle yazıyor zaten.

Ben ilk kez mobil ödeme kullandım. 50 TL'lik kod markette 57 TL görünüyordu, satın aldım. Aldıktan 2 saat sonra 50 TL indirim uygulandı diye mesaj geldi. 7 TL faturaya yansıyacak.

Turkcell ile alakalı değil hocam sadece vodafone de fatura ile ödemeden 50 tl kazanmak için 1 yıldan fazla süre geçmesi gerek. Türkcell ile yaptığınız mobil ödemeleri önemsemeyin. Birde faturalı mıydı hattınız hocam?
Evet faturalı fakat hattı geçireli 1 yıl olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı