Çözüldü Vodafone'dan NetGSM'e numara taşımak için hat iptaline gerek var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CreativeLearn

Femtopat
Daha fazla  
NetGSM'e geçmeyi düşünüyorum ancak NetGSM'e numara tasima ile geçeceğim fakat aktif olarak Vodafone kullanıyorum.
Vodafone'u iptal edip mi numara taşıma yapmam gerek yoksa numara taşıma yapinca NetGSM kendisi halleder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eğer Vodafone üzerinden kapattırıp geçiş yaparsan bir daha o numarayı kullanamazsın. Geçis değil Netgsm'den yeni hat alman gerekir. Ama geçiş yapmak istiyorsan sadece Netgsm'e SIM geldikten sonra belgeleri yüklüyorsun onlar hallediyor senin bir şey yapmana gerek yok.
Geçiş sürecimi dilim döndüğünce anlattım göz atabilirsin. Netgsm geçiş süreci
Eğer Vodafone üzerinden kapattırıp geçiş yaparsan bir daha o numarayı kullanamazsın. Geçis değil Netgsm'den yeni hat alman gerekir. Ama geçiş yapmak istiyorsan sadece Netgsm'e SIM geldikten sonra belgeleri yüklüyorsun onlar hallediyor senin bir şey yapmana gerek yok.

Çözüm

Teşekkürler guzel incelemissin.

Yeni konular

Geri
Yukarı