Vodafone'dan Turkcell'e numara taşıma

iamironman

Hectopat
Turkcell faturasıza geçeceğim zira Vodafone çekmiyor. Şu anda Vodafone kullanıyorum. Faturası 21 Haziran'da gelecek. Geçersem bir şey olur mu? Bir de vergisi ne kadar bilen var mı?

DC742D0B-97C2-47C7-A67F-1D7C19E702B8.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Son faturanıza yıl sonuna kadar ödeyeceğiniz TKÜ ücretinin tamamı sizden tahsil edilir. Turkcell'de TKU ödemezsiniz.
Taahhüt süreniz dolduysa veya dolmaya yakınsa geçebilirsiniz, zaten geçeceğiniz operatör bir miktar cayma bedelini kendi karşılıyor.
Hiçbir GSM operatörü diğerinin cayma bedelini karşılamıyor, yanlış bilgi.

Son faturanıza yıl sonuna kadar ödeyeceğiniz TKÜ ücretinin tamamı sizden tahsil edilir. Turkcell'de TKU ödemezsiniz.

Hiçbir GSM operatörü diğerinin cayma bedelini karşılamıyor, yanlış bilgi.
Ben normalde BimCELL kullanıyorum benim üzerime değildi hat sonra Vodafone’a geçtim hat benim üzerime 1 ay bile olmadı memnun olmadığımdan değiştireceğim TKÜ ödeme durumu olur mu?

Daha 6 ay önce Turkcell'den Vodafone'a geçtim ve 3 ayrı hat geçirdik hepsinde de cayma bedeli faturadan düşüldü.
Eki Görüntüle 1414764
Bir tek Vodafone yapıyor, onu da ara ara. Turkcell ve Türk Telekom'da cayma bedeli karşılama gibi bir uygulama yok.
Ben normalde BimCELL kullanıyorum benim üzerime değildi hat sonra Vodafone’a geçtim hat benim üzerime 1 ay bile olmadı memnun olmadığımdan değiştireceğim TKÜ ödeme durumu olur mu?
Son faturaya yılın tüm TKU ücreti yansır hocam. Turkcell'de ödeme yapmazsınız ayrıca. Bu arada, Bimcell'den memnunsanız Turkcell yerine Vestelcell'e bakın derim, Turkcell, Vestelcell yanında çok pahalı kalıyor.

Geri
Yukarı