Vodafone'dan sürekli gelen reklam mesajları nasıl engellenir?

emre_2280

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 16 - D1045NT
Vodafonde'dan ha bire reklam mesajı geliyor. Yok efendime söyleyeyim özel numara yapmak ister misiniz? Yok efendim şu tarife şu fiyat. Bıktım hiçbir şekilde engelleyemiyorum gönderilen mesajları. Üstelik ileti yönetim sisteminden Vodafone'dan mesajları kapatmama rağmen (yani yasal olarak bana mesaj gönderemezler de denilebilir). Nasıl engelleyebilirim? Müşteri hizmetlerini aradığımda yeni numara başvurusu vesaire diyor. Bir de en sinir olduğum nokta aynı mesajdan 2-3 tane gönderebiliyorlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240424-180000_Messages.jpg
    Screenshot_20240424-180000_Messages.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20240424-180007_Messages.jpg
    Screenshot_20240424-180007_Messages.jpg
    96,1 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleyen: Moderatör:
Mesajda en sonda yazan B003 kodunu mesaj engelleme ayarlarına yazarsan bir daha gelmez. YouTube videoları var, izle yaparsın.

Vodafone'un size özel hazırladığı ayrıcalıklı kampanya, promosyon, servis ve diğer hizmetlerinden haberdar olmak istemiyorsanız IPTAL yazıp 5203’e kısa mesaj göndererek iletişim izninizi iptal edebilirsiniz. İzninizi yeniden açmak icin E* yazıp 5203'e kısa mesaj göndermeniz yeterli.

Vodafone'un size özel hazırladığı ayrıcalıklı kampanya, promosyon, servis ve diğer hizmetlerinden haberdar olmak istemiyorsanız IPTAL yazıp 5203’e kısa mesaj göndererek iletişim izninizi iptal edebilirsiniz. İzninizi yeniden açmak icin E* yazıp 5203'e kısa mesaj göndermeniz yeterli.
Bunu da denedim mesaj gitmiyor.

Vodafone yanımda uygulamasında hesabım kısmında veri işleme ve iletişim izinleri kısmı var oradaki tikler kapalımı bi kontrol et belki açıktır.

Geri
Yukarı