Vodafone'de en ucuz paket neden 84 TL?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar iyi günler Vodafone faturasız hattım var falar minimum paket 84 TL ve 7 GB internet mevcut. Bana çok fazla geliyor bu internet. Acaba Vodafone'da 2 GB, SMS ve Dk'lı bir uygun fiyatlı paket var mıdır? Ve varsa nasıl geçebilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
42 yaşında hocam.

O zaman müşteri hizmetlerini arayıp 19 yaşınızda olduğunuzu belirtin ve bu hattı kendinizin kullandığını belirtin.
Benim hat babamın üstüne babamda +40 ama ben 26 yaş altı ayrıcalıklardan faydalanabiliyorum müşteri hizmetlerine söyledim beni redliye geçirdi siz de hattı kendinizin kullandığını belirterek yaşınızın 19 olduğunu belirterek redliye genç tarifelere geçirmesini isteyebilirsiniz.

Vodafone yanımda üzerinden giriş yapın. Kolay paket alın 3 GB internet olan bir kolay paket vardı ama onun fiyatıda 73₺ idi. Kolay paketler sizin kullanım alışkanlığınıza göre oluşturulmuş paketlerdir içerik ve fiyat bilgisi sizde değişiklik gösterebilir.

Vodafone yanımda üzerinden giriş yapın. Kolay paket alın 3 GB internet olan bir kolay paket vardı ama onun fiyatıda 73₺ idi. Kolay paketler sizin kullanım alışkanlığınıza göre oluşturulmuş paketlerdir içerik ve fiyat bilgisi sizde değişiklik gösterebilir.
Hocam göz attım sanırım herkeste kolay paketler aynı çıkmıyor bende yine minimum 86 Tl gözüküyor şimdi de şu an kullandığımdan bile pahalı .

Evde başka cihaz var mı?
Vodafone kullanan başka cihazdan bahsediyorsanız var hocam .

Vodafone'un saçmalığı. Yeni gelene ucuz sonra pahalı. Faturasızda Vodafone'un daha ucuz Simple paketleri de var tabi, fakat biraz kısıtlı. Faturalı olursanız pazarlık yapılıyor kendileriyle. Arıyorlar teklif için vs. taahhüt bitimi gibi zamanlarda.

Geri
Yukarı