Diğer Vodafone'lular için Her Şey Yanımda'da 150 TL indirim!

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240327_112139_Yanmda.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 66
100 lirayı nasıl aktif ediyoruz? Kodu aldım da etkinleştirme yeri bulamadım.

Bende bu tarz bir durum olmadı, fatura detayını paylaşabilirsiniz.

Fatura detayinda bir bilgi yazmiyor. Aylik tarifenin üzerine eklenmiş. 3 aydir 196TL ödüyordum. Dün gece mesaj geldi 250TL yaziyor. Müşteri hizmetleriyle görüşeceğim detayini buraya yazarim.

Fatura detayinda bir bilgi yazmiyor. Aylik tarifenin üzerine eklenmiş. 3 aydir 196TL ödüyordum. Dün gece mesaj geldi 250TL yaziyor. Müşteri hizmetleriyle görüşeceğim detayini buraya yazarim.

Müşteri hizmetleriyle görüştüm fatura kesilmeden detay veremezlermiş. Ben ne olur ne olmaz diye premium ve mobil ödeme olayını tekrar kapattım. Diğer ay içinde ödeme çıkmaması için.

Müşteri hizmetleriyle görüştüm fatura kesilmeden detay veremezlermiş. Ben ne olur ne olmaz diye premium ve mobil ödeme olayını tekrar kapattım. Diğer ay içinde ödeme çıkmaması için.

Dün 10 dolarlık Steam key aldım. Ödeme kısmında kredi kartı ile ödedim ve 50 TL'lik cüzdan puanlarını harca seçeneğini seçtim. Karttan çekilecek olan tutardan düşüyordu ama Total'de fiyat aynı duruyordu. Her şey yanımda'nın müşteri hizmetlerini aradım: Herhangi bir sorun olmayacağını söylediler. Karttan çekilen tutardan başka tutar alınmayacaktır dediler bilginize dostlar.

Bende sadece 50 TL indirim oluyor 100 TL indirim olmuyor nasıl yapacağız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…