Vodafone'nun Haksız Otomatik Paket Tanımlaması

Pitbull

Megapat
Makaleler
60
Yer
ABD/Miami Florida
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Profil Kapağı
1521675609
Vodafone gani M tarifesi kullanıyorum. 1000 gani dakika ile ister internet ister konuşma yapıyorum. Dün gani dakika bitti. Tarife ayın 20.de yenilenecek. Birini aradım sistem otomatik 100 gani dakika tanımladı. Görüşmeyi yapıp var olan gani dakikayı internette kullanmak için nete girdim. Hop bir internet paketi daha tanımlandı. Aradım müşteri hizmetlerini sistem hatası dedi ücreti hemen iade edebilirim dedi. Kabul etmedim sorunun 5₺ olmadığını sistem hatalarını düzeltmelerini gerektiğini söyledim. Bir kayıt oluşturdular bugün sorun yok diye mesaj geldi. Vodafone'da paketiniz yoksa telefonu kullanmayın! Vasat bir sistemleri var. Ters'den işleyen doğru dürüst çalışmayan.

İnceleme sonrası verilen mesaj: ilk internete girmişim ama nedense ilk konuşma paketi tanımlanmış. Kendilerini ve sistemlerini tebrik ediyorum.

Screenshot_2019-05-16-10-34-25-544.jpeg

Bu belirlenmiş ama yapacak bir şey varsa o otomatik tanımlamayı kapatmak tabii oda oluyor mu bilmiyorum. Bence güzel olmuş biraz pahalı ama internet bitince cayır cayır para yemek yerine 5 tl ye 250 MB veriyor. Geçmiş olsun vodafone yanımdayı kullanın her hafta çark çevirebilirsiniz ve neyin ne kadar kaldığına bakabilirsiniz (internet yemeden).

Vodafone pişmanlıktır. Bende sürekli paketlerinin ucuz ve güzel olduğunu görüp türkcellden geçmiştim. Geçtikten 1 hafta sonra kırdım attım. Bi çekiyor bir çekmiyor 10 yerin 8’inde şebeke sorunu var. 20GB internet veriyorlar böyle bir rezalet yok yavaşlıktan ölücek. Pişman oldum iptal ettirdim direk kapatırsam vergisi iptal bedeli o bu şu diye 120liralık pakete 500₺ para çıkarttılar sonrada bi teklif yapıp 3 aylığına en düşük 14₺’lük pakete geçirip otomatik kapatma talimatı verdiler ve böylelikle boşuna yüksek para ödememe gerek kalmayacakmış. Gel gör ki o 3 ay gelen faturada 14₺ değil 60₺ 60₺ birde araya 1 aylık daha kullanmamama rağmen daha ayın dolmadan aramama rağmen 120₺ daha kitlemişler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı