VOGE R125 alınır mı?

xraidesu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bu sene yaşımın 16'ya gelecek olması ile beraber en azından 18'e yani araba ehliyetini alana kadar ayağımı yerden kesmesi için motor almayı planlıyorum ve güzel bir görünüş istiyorum. Bugüne kadar en çok hoşuma giden motor MT-125'Ti fakat ailemin galerici bir arkadaşı ile konuştuğumuzda bize VOGE R125 adlı motoru önerdi. Motorun ismini çok bilmiyorum biraz araştırdım su soğutması ve ABS'si bulunmaktaymış fakat ismi pek bilindik bir marka olmadığı için biraz çekiniyorum. Galerici bize motorun servisinin de kendisi olduğunu söyledi ve parça vs. konusunda sıkıntı yaşamayız dedi. Gönlüm hala biraz MT-125'te olsa da sahibindendeki ilanlarda en düşüğü 38.000km onunla da sorun yaşamaktan korkuyorum. Sizce Voge iyi bir marka mı yani vereceğimiz paraya değer mi yoksa daha ucuz olan ikinci el MT'ye mi yönelmeliyim?

Voge R125 güzel. Arka tekerde abs yok diye hatırlıyorum ama önde var. Kesinlikle ABS olmadan motor kullanma. Ehliyetin yetse Hero x pulse 200 var o da güzel.

Abs siz motor kullanılmaz ama 125CC de çok da önemli değil bence zaten çoğu 125 likte yok çok hızlanmadığı için durmada sıkıntı yaşamazsın kullanmadım ama gördüm güzel motor yakışıklı motor mt de iyi ama km si yüksek eğer kaza yaparsan elinde kalır satamazsın al 0 geç 2 sene sonra da aldığın fiyata satarsın veya 10 15 üstüne CC yükseltirsin.

Abs siz motor kullanılmaz ama 125CC de çok da önemli değil bence zaten çoğu 125 likte yok çok hızlanmadığı için durmada sıkıntı yaşamazsın kullanmadım ama gördüm güzel motor yakışıklı motor mt de iyi ama km si yüksek eğer kaza yaparsan elinde kalır satamazsın al 0 geç 2 sene sonra da aldığın fiyata satarsın veya 10 15 üstüne CC yükseltirsin.

Merhaba Benelli 125-S ve Honda CB125F arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı