VoiceMeeter'da A1 açınca cızırtı gitgide artıyor

Rub

Decipat
Daha fazla  
Ayarlarım şu şekilde:

1691161572913.png

Bu sabah ablamla konuşuyordum herhangi bir sıkıntı yoktu. Sonra böyle bir şey oldu. Sesim ekolu gelmeye başlayıp, cızırtı gitgide arttı. Hani patlayan şeker yersiniz ya. Ağızda bir cızırtı olur. Aynen o şekilde bir cızırtı. Nasıl düzeltebilirim? @Spontune hocam

Son düzenleyen: Moderatör:
Menüden restart audio engine yapın.
Ayrıca mikrofonu A1 portuna yönlendirirseniz kendi sesinizi duyarsınız bu nedenle ekolu gelmesi normal.
Virtual inputs kısmında da duyduğunuz sesi mikrofon çıkışı yani B1 ve B2 portuna yönlendirmişsiniz onları da kaldırın.

Ayarlarım şu şekilde:

Eki Görüntüle 1889675

Bu sabah ablamla konuşuyordum herhangi bir sıkıntı yoktu. Sonra böyle bir şey oldu. Sesim ekolu gelmeye başlayıp, cızırtı gitgide arttı. Hani patlayan şeker yersiniz ya. Ağızda bir cızırtı olur. Aynen o şekilde bir cızırtı. Nasıl düzeltebilirim? @Spontune hocam
Açıkçası ben sadece ses çıkışına bakan birisiyim. Ses girişi ve prodüksiyon kısmında şu anda yokum diyebilirim. Ses konusunda da çıkış tarafına daha çok hakimim tabi ki denediğim kulaklığı yorumlayabiliyorum fakat en az 1-2 saat süre boyunca denemiş olduğum kulaklık sayısı 10'u geçmez bununla birlikte hoparlör kısmında da pek yokum. Yani etiketlemenden rahatsız olmadım tabii ki fakat senin açından söylüyorum benim hakim olduğum konular bunlar. Buna istinaden beni etiketlersen senin için çok daha yararlı olur. Kulaklık tavsiyesi istersen tabi ki beni de etiketleyebilirsin fakat benden önce @246675 'ı etiketlemeyi unutma onun yelpazesi daha geniş. Ses çıkışı konusunda da beni gözün kapalı etiketleyebilirsin her türlü detayıyla sana anlatırım.

Geri
Yukarı