VoicemetterBanana Input kaybolması

• Konuyu başlatan Oghi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 237

Oghi

Decapat
@Baş-ül Adam hocam voicemetterbanana kullanıyorum uzun zamandır orta düzeyde hakimim programa fakat NVIDIA Update sonrası ayar yaparken mikrofon ve kulaklık yerlerinde voicemetter input seçenekleri gitti programdan ve geri getiremiyorum. Birkaç kere de sildim yükledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef Potato'yu indirdim şimdi ama aynı seçenekler burda hiç bir değişiklik yok.
Peki. O zaman son çare, ses simgesine sağ tıkla Ses Efekti'ne bas. Açılan pencereden Kayıt Aygıtları sekmesine gir ve herhangi bir ses kanalına sağ tıkla, 'Devredışı Bırakılanları Göster'i aç. Eğer orada gözükürse devredışı olmaktan çıkarın. Hala gözükmüyorsa sanırım yapacak başka bir şey kalmadı. Temiz kurulum gerekebilir.

Aygıt yöneticisinden bir şeyler silmiştim ilk başta hatayı ilk aldığımda yani kökten silip yüklemek için orda fazladan yada başka bişileri silmiş olabilirim emin değilim ama.
Peki. O zaman son çare, ses simgesine sağ tıkla Ses Efekti'ne bas. Açılan pencereden Kayıt Aygıtları sekmesine gir ve herhangi bir ses kanalına sağ tıkla, 'Devredışı Bırakılanları Göster'i aç. Eğer orada gözükürse devredışı olmaktan çıkarın. Hala gözükmüyorsa sanırım yapacak başka bir şey kalmadı. Temiz kurulum gerekebilir.
Orada varsayılan yap olarak işaretliyorum ama programda aux yada input seçenekleri gözükmüyor
program açılırken şöyle bir hata alıyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Geri
Yukarı