Voicemod için kız sesi ayarı?

recepaslan

Hectopat
Daha fazla  
Selam hocalarım YouTube'a içerik üretiyorum yeni başladım aklıma tutacak serilerden bir tanesi de kız sesi ile trolleme Voicemod'da önceden alice kız sesi vs vardı fakat premiumdu şimdi Pro versiyonunu satın aldım fakat yerine bir sürü AI voice gelmiş ve hiçbiri güzel değil açıkçası aşırı titrek bir ses gidiyor kendi sesimi nasıl kız sesi yapabilirim? Bir ayarı vardır illaki yardımcı olabilecek var mı? (içerik üretmek için soruyorum) kendi sesim bana ince gelse de hemen hemen herkes kalın diyor.

Bence Facebook da ki dayıları dolandırmak için yardım istiyorsun gibime geldi ama yine de yardımcı olan çıkar sanıyorum.

Dayıları dolandırmak için buna gerek yok merak etmeyin, ayrıca böyle bir şey içinde yalan atacak halim yok yine teşekkürler umarım yardımcı olan çıkar.

Selam hocalarım YouTube'a içerik üretiyorum yeni başladım aklıma tutacak serilerden bir tanesi de kız sesi ile trolleme Voicemod'da önceden alice kız sesi vs vardı fakat premiumdu şimdi Pro versiyonunu satın aldım fakat yerine bir sürü AI voice gelmiş ve hiçbiri güzel değil açıkçası aşırı titrek bir ses gidiyor kendi sesimi nasıl kız sesi yapabilirim? Bir ayarı vardır illaki yardımcı olabilecek var mı? (içerik üretmek için soruyorum) kendi sesim bana ince gelse de hemen hemen herkes kalın diyor.

Sadece Voicemod'un kendisini (veya herhangi bir ses değiştiriciyi) kullanarak çok iyi şekilde yapmak mümkün değil maalesef. En iyi yöntem Voicemod ile sesi inceltip sonrasında biraz konuşma şeklinizi geliştirmeniz lazım. O da çok zor değil zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı