Voidu.com Güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kuara

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bu site güvenilir mi? Ve aldığımız oyunu Steam key olarak mı veriyor?

Bildiğim kadarıyla güvenilir. Ben de merak ettim Steam key mi diye, sonrasında canlı desteğe sordum. GTA oyunları Steam key olarak verilmiyormuş. Sizin hangi oyunu almak istediğinizi bilmiyorum ancak GTA dışındaysa canlı desteğe sorabilirsiniz.

Bir fikrim yok ancak ben de GTA:SA, Bully, GTA Vice City ve GTA 4 almayı düşünüyordum, Steam olmadığını duyunca vazgeçtim. İndirimleri bekleyeceğim.

Steamdan alınca birşey değişmiyor steamden'de alsan yine rockstar'a bağlandığından dolayı bir farklılık olmuyor.

Baktım Grand Theft Auto IV: Complete Edition steam bağlantısı var yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın alma 1 ay sonra oyunu indiremiyorsun. Mail attım dönmediler bile.

Güvenilir. Gta 4 complete edition ve prince of persia sands of the time aldım.

Bir fikrim yok ancak ben de GTA:SA, Bully, GTA Vice City ve GTA 4 almayı düşünüyordum, Steam olmadığını duyunca vazgeçtim. İndirimleri bekleyeceğim.
Ben gta 4 complete edition aldım. Steamden etinleştirdim. Yani gta 4 de steamden etkinleştiriyorsun. Diğerlerini bilmiyorum.

Şimdi baktım site anahtar geçerli bir steam hesabında etkinleştirilmeli diyor yani steamden etkinleştiriyorsun gta san andreas ve vice city yi kendinde bakabilirsin.

Ben bu yorumu yazdığımda kodlar Steam için değildi. Desteğe de sormuştum bunu onlar da söylemişlerdi. Daha sonradan Steam olarak değiştirdiler muhtemelen.

Geçerli bir steam hesabından etkinleştirilmelidir diyor. Ben gta 4 almıştım. Steam den etkinleştirdim. Steam den etkinleştiriliyordur herhalde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı