Voidu satın alım gerçekleştirilemiyor

iAlp03

Decapat
Voidu'dan 91 TL'ye AC Origins Gold Edition almaya çalışıyorum ancak kart kabul etmiyor. Birkaç saattir ara ara deniyorum ama sürekli "payment unsuccessful. Try again." diyor. Papara kartım kabul edilmeyince kredi kartı kullanmayı denedim yine aynı hatayı verdi, iki karttada yeteri kadar para var ve yurt dışına açıklar daha dün Voidu'dan satın alım yapmıştım.

Bana da oldu o, 3D Secure ile alakalı bir şeymiş. Nays kart ile denemiştim baktım olmuyor İş Bankası mobil uygulaması içinden "kartlarım" kısmından sanal kart oluşturup onunla deneyebilirsiniz.

Ax önce Nays ile denedim daha da beter oldu :( Ekte göründüğü gibi ödeme kısmı yok oldu Naysı birkaç kere deneyip kabul etmeyince.
1700760436919.png

AX önce Nays ile denedim daha da beter oldu :( ekte göründüğü gibi ödeme kısmı yok oldu Nays'ı birkaç kere deneyip kabul etmeyince.Eki Görüntüle 2028042

@iAlp03 Bu da bana oldu. Desteğe yazdım "siparişlerim" kısmını tamamen iptal edip şimdi denemem gerektiğini söylediler. Denedim, satın aldım. E-mailleri; [email protected]. Mümkünse siteye kayıt olduğunuz mail adresi ile mesaj veya başka adres ile mesaj atarsanız bile profilinizin bağlantılı olduğu mail adresini belirtin. 1 gün sürüyor cevap vermeleri ama başka çaren yok. O ürün öyle bir "bug" a girdi. İstersen başka sürümleri yanı Gold değil de standart Edition gibi gibi denersen onlarda açılıyor. Tabii ki başka versiyon istersen ya da 1 gün beklersin. Bu mesajı yazabilirsin;
when i check the "my orders" section i can see the game at there with the warning "Order Status - Payment Awaiting / Payment Status - Payment Awaiting". However, when I click on "Order details", the "complete payment" button or "cancel order" button does not appear

Son düzenleme:
@iAlp03 Bu da bana oldu. Desteğe yazdım "siparişlerim" kısmını tamamen iptal edip şimdi denemem gerektiğini söylediler. Denedim, satın aldım. E-mailleri; [email protected]. Mümkünse siteye kayıt olduğunuz mail adresi ile mesaj veya başka adres ile mesaj atarsanız bile profilinizin bağlantılı olduğu mail adresini belirtin. 1 gün sürüyor cevap vermeleri ama başka çaren yok. O ürün öyle bir "bug" a girdi. İstersen başka sürümleri yanı Gold değil de standart Edition gibi gibi denersen onlarda açılıyor. Tabii ki başka versiyon istersen ya da 1 gün beklersin. Bu mesajı yazabilirsin;
when i check the "my orders" section i can see the game at there with the warning "Order Status - Payment Awaiting / Payment Status - Payment Awaiting". However, when I click on "Order details", the "complete payment" button or "cancel order" button does not appear
Deniyorum hocam teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı