Voidu sipariş iptal etme nasıl yapılır?

RHA4ST

Centipat
Arkadaşlar Voidu ile R6 ve diğer oyununu Deluxe halini satın alacaktım ancak bazı hatalardan dolayı satın alamadım tekrar ödemek istiyorum ama ödenmiyor. Ne yapsam düzelir? Buga girdi sanırım sipariş iptali gibi bir durumu da bulamadım. Çözen arkadaşlar söylerse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Voidu ile R6 ve diğer oyununu Deluxe halini satın alacaktım ancak bazı hatalardan dolayı satın alamadım tekrar ödemek istiyorum ama ödenmiyor. Ne yapsam düzelir? Buga girdi sanırım sipariş iptali gibi bir durumu da bulamadım. Çözen arkadaşlar söylerse çok sevinirim.
Desteğe yaz.

Yok, Voidu böyle konularda rezil bir site. Oradan alışveriş yapmanızı tavsiye etmem. Tek çözüm beklemek ya da yeni Voidu hesabı açıp oradan almak ancak stoklar bittiyse gelmez kütüphanenize oyun ve yine aynı durumu yaşarsınız.

Haklısınız bana da rezil gibi gelmeye başlıyor başka hesaptan satın almaya çalışıyorum ama bu sefer de kartta sorun var her şeyini doğru girdiğim halde hata alıyorum aşırı saçma.

Haklısınız bana da rezil gibi gelmeye başlıyor başka hesaptan satın almaya çalışıyorum ama bu sefer de kartta sorun var her şeyini doğru girdiğim halde hata alıyorum aşırı saçma.

Aynı şeyleri ben de yaşıyorum hocam şu an. Daha önce de yaşamıştım. Ödeme kısmında sürekli kabul ettiği kartı kabul etmedi geri çıkıncı da tekrar sipariş veremiyorum.

Geri
Yukarı