Oradaki fiyati ogrenebilir miyim hocam.

67.25 hocam aynı fiyat. Ekledim kütüphaneye sonunda.

Teşekkürler hocam yarın oynamak istiyorum o sebepten buradan alayım oradan iade gelincede odysees alırım.

Bendeki şanssızlık bitmez

Teşekkürler hocam yarın oynamak istiyorum o sebepten buradan alayım oradan iade gelincede odysees alırım.

Bendeki şanssızlık bitmez
Bende öyle yaptım hocam ordan gelen iade ile odysees ya da far cry 6 alacağım. 6 gün var indirimin bitmesine hepsini çekeceğim tek tek inşallah

Bende öyle yaptım hocam oradan gelen iade ile odysees ya da Far Cry 6 alacağım. 6 gün var indirimin bitmesine hepsini çekeceğim tek tek inşallah.

İndiegala serverlari çöktü hocam şans işte.

Aynı indirimler Voidu'da tekrar başlamış. Steam, dolara geçmişken ilaç gibi geldi 67 TL'ye Valhalla almak.

Bende yeni post oluşturdum tüm yaptıklarımı ve yaşadığımız sorunu ss'lerle anlattım. Bakalım..

Bende yeni post oluşturdum tüm yaptıklarımı ve yaşadığımız sorunu ss'lerle anlattım. Bakalım..
Aynı sıkıntı bende de oldu iade veriyorlar. Benim ücreti iade ettiler yatmasını bekliyorum. Valhala full paket olmadığıma pişman oldum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…