Oyun Assassin's Creed Serisi indirimde

Ac serisi 3e kadar bağlantılı ac 1>ac bloodlines>ac 2 ac>brotherhood>revelations>ac 3 gerisi sallamasyon bişey kaybetmesseniz bizzat kendim oynadım hikaye sonradan sallamasyon oluyor

Platform fark etmeksizin Ubisoft Connect'e bağlantı zorunlu zaten, Steam'den de alsanız oradan bağlanıyorsunuz.
Ubisoft connect aslında başlı başına sıkıntı ben R6 oynamaya çalışırken geç açılmalar errorlar neler nelerle karşılaştım keşke tek bir yerde toplansa da kolayca oynasak.

Oyun sıralaması nedir hocam? Bir de bir ara ilk oyuna bakmıştım mekaniklerini hiç beğenmemiştim. İkinci oyundan başlasam sorun olur mu hikaye açısından?
Çıkış sırasına göre oyna dostum, zaten arka plandaki hikaye daha önemli olduğundan çıkış sırasına göre oynaman daha iyi olacaktır. Bütün oyunlardaki arka plan hikayeleri birbiriyle bağlantılı, bu bağlantılar küçük de olabiliyor büyük de olabiliyor. İlk oyunun mekanikleri çok eski kafayı yersin, onun hikayesini seyret AC:2'den başla diye tavsiye verebilirim.

Oyun sıralaması nedir hocam? Bir de bir ara ilk oyuna bakmıştım mekaniklerini hiç beğenmemiştim. İkinci oyundan başlasam sorun olur mu hikaye açısından?
İlk oyun dediğin 2007 yılında çıkmış bir oyun knk normal yani mekanikleri falan. Ama birşeyleri kafada oturtmak anlamak istiyorsan, 1. Oyunu oynamam lazım

Hocam Odyssey season Pass içerisinde AC 3 Remastered ve liberation Remastered var, ona göz atabilirsiniz.
Eski AC 3 oyunu çok fazla indirim almıyor nedense.

Ben Odyssey Gold Edition almayı düşünüyorum içerisinde season Pass de mevcut. Bu şekilde aldığım da AC3'ü hesaba mı ekliyor? Yoksa Odyssey'in içerisinden mi oynuyorum?

Yeni konular

Geri
Yukarı