Voidu'da birçok Ubisoft oyunu indirimde!

NNUE

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600, Asus Prime B550m-K, Sapphire Pulse 6700 XT, Kingston Fury 3200 MHz CL16 2x16 32 GB Ram
Meslek
Öğrenci
Voidu'da Ubisoft oyunları zamdan önceki fiyatlarda olduğu için çok daha uyguna geliyor. Zaten ister Steam'den alın ister Epic Games'den oyun her türlü Uplay'den oynanacak. Voidu'da da Uplay'e geliyor. Şahsen AC Valhalla'yı almayı düşünüyorum. PS4'ten oynayıp pek beğenmemiş, içinde kaybolmuştum İngilizceden dolayı. PC'de Türkçe yamayla oynamayı düşünüyorum fiyatı bayağı iyi. Özellikle de AAA oyunların 1000 TL üstüne çıktığı zamanda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse tüm Ubisoft oyunlarını Voidu'dan almış biri olarak aşağı yukarı 6 aydan fazladır bu fiyatlardan satıyor aralıklarla. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'i de Ultimate versiyonunu 180-200 TL'den satıyorlardı ancak stok tükendi fiyatı arttı. Steam takıntısı olmayan kaçırmasın bu fırsatı. Kaldı ki oyun her türlü Ubisoft launcherıyla açılıyor.

Neredeyse tüm Ubisoft oyunlarını Voidu'dan almış biri olarak aşağı yukarı 6 aydan fazladır bu fiyatlardan satıyor aralıklarla. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'i de Ultimate versiyonunu 180-200 TL'den satıyorlardı ancak stok tükendi fiyatı arttı. Steam takıntısı olmayan kaçırmasın bu fırsatı. Kaldı ki oyun her türlü Ubisoft launcherıyla açılıyor.

Ultimate sürümü çok aradım maalesef uygun fiyatlı olarak bulamadım.

Gamebillet ve Voidu'da 2-3 ay öncesine kadar vardı ama stoklar bitti dediğim gibi :(

Aslında operatör versiyonu Ubisoft Store içerisinde 300 liradan ucuz ama bana pahalı geldi. Deluxe versiyon gamebillet içerisinde 90 liradan ucuz o daha mantıkli geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı