Oyun Voidu'da oyunlarda %30 İndirim!

Preaks

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, indirimi kullanmak için voidu sitesine girip bir oyun seçtiğinizde kupon kullan kısmından FlashSale30 kodunu kullanmanız gerekmektedir. Tüm oyunlarda %30 indirim sağlıyor. God Of War 200-210TL, Uncharted 349TL'ye Victoria 3 174TL'ye geliyor. Dahası için siteye girip istediğiniz bir oyunu aratın. Steam kodu olarak verilmektedir. Bazı oyunlar olmayabilir. Site güvenilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, indirimi kullanmak için voidu sitesine girip bir oyun seçtiğinizde kupon kullan kısmından FlashSale30 kodunu kullanmanız gerekmektedir. Tüm oyunlarda %30 indirim sağlıyor. God Of War 200-210TL, Uncharted 349TL'ye Victoria 3 174TL'ye geliyor. Dahası için siteye girip istediğiniz bir oyunu aratın. Steam kodu olarak verilmektedir. Bazı oyunlar olmayabilir. Site güvenilir.
Hocam ne zamana kadar geçerli bu kupon?

Merhaba, indirimi kullanmak için voidu sitesine girip bir oyun seçtiğinizde kupon kullan kısmından flashsale30 kodunu kullanmanız gerekmektedir. Tüm oyunlarda %30 indirim sağlıyor. God of War 200-210TL, Uncharted 349TL'ye victoria 3 174TL'ye geliyor. Dahası için siteye girip istediğiniz bir oyunu aratın. Steam kodu olarak verilmektedir. Bazı oyunlar olmayabilir. Site güvenilir.

Arkadaşlar GoW almayı düşünüyorum da güvenilirdir değil mi? Daha önceden deneyimi olan bir arkadaş yazarsa sevinirim.

Bir süresi olduğunu sanmıyorum, ekimin sonunda almıştım. Şu an girdiğimde kod hala gözüküyor.
Şöyle de bir görsel bırakayım.
1668275655743.png

Geri
Yukarı