Voidu'dan alınan AC Valhalla Deluxe Edition gelmiyor

emin ak

Centipat
Daha fazla  
Voidu'dan AC Valhalla Deluxe editon aldım ürünü aktive etmeme rağmen hesabıma gelmedi. Yardıma yazdığımda ise sürekli aynı mesaj geliyor dalga geçer gibi yardımcı olmuyorlar. Yardım.

voidu.png

Voidu'dan AC Valhalla Deluxe editon aldım ürünü aktive etmeme rağmen hesabıma gelmedi. Yardıma yazdığımda ise sürekli aynı mesaj geliyor dalga geçer gibi yardımcı olmuyorlar. Yardım.

Eki Görüntüle 1902534

Bence dolandırıcılar indirimde bile bu fiyata düşmedi. Belki hesap verirlerse verirler 1,2 hafta sonra şifresini değiştirirler.

Hayır formda bu kadar alışveriş yapan insan var bu sitede, bende birçok kez kullandım bir kere bana da aynısı oldu mail attım stok sorunlarından dolayı olmadığını söylediler paramı iade ettiler, sen neye göre böyle konuşuyorsun? Sana giren çıkan nedir?

Bu kadar delirmeni anlayamadım? Yaşın küçük herhalde ama hiçbir yere bağlı olmayan site dolandırıcı olma ihtimalli yüksek 3,4 aydır forum u kullanıyorum hiç bu siteyi öven görmedim.

Bu kadar delirmeni anlayamadım? Yaşın küçük herhalde ama hiçbir yere bağlı olmayan site dolandırıcı olma ihtimalli yüksek 3,4 aydır forum u kullanıyorum hiç bu siteyi öven görmedim.
Ne delirmesi neden bahsediyorsun dostum? Yaş konusunu ele aldığına göre küçük yaşını ortaya çıkardın :D? Bilgin olmadığı bir site hakkında dolandırıcı demek :D?

Bence dolandırıcılar indirimde bile bu fiyata düşmedi. Belki hesap verirlerse verirler 1,2 hafta sonra şifresini değiştirirler.

AC: Origins aldım. Sorunsuz şekilde geldi.

Bir süre bekleyin, Ubisoft Connect'e düşmesi zaman alabilir.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
Arkadaş hakkında ne düşünüyorsunuz?

Voudiyu ilk defa duymuş güvenilir olduğunu anlatmaya çalışdım fakat anlamıyor sanırsam.

3-4 aydır kullanıyorsun baya fazlaymış dostum görmemen normal :D.

Ne delirmesi neden bahsediyorsun dostum? Yaş konusunu ele aldığına göre küçük yaşını ortaya çıkardın :D? Bilgin olmadığı bir site hakkında dolandırıcı demek :D?

Okuduğunu bile anlamıyorsun 4 tane konu atmışsın dolandırıcı olabilir dedim? :)

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Arkadaş hakkında ne düşünüyorsunuz?

Voudiyu ilk defa duymuş güvenilir olduğunu anlatmaya çalışdım fakat anlamıyor sanırsam.

3-4 aydır kullanıyorsun baya fazlaymış dostum görmemen normal :D.
Ve attığın konularda 5,6 aydan daha eski

Geri
Yukarı