Çözüldü Ubisoft Connect Voidu'dan alınan oyun etkinleştirilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Tarayıcada girili olan Ubisoft hesabı ilen Ubisoft Connect hesabım aynı. Ona rağmen kütüpheme gelmedi oyun. Anlamadım vallahi.

Ben burada "activate now" tuşuna bastım fakat Ubisoft kütüphanemde oyun yok. Hesap adıda aynı Ubisoft adımla eminim yani bu hesapda etkinleştirdiğime.
Aynı sorunu yaşamıştım, ekran görüntüleriyle desteğe yazın hocam. Ben değişim istemiştim ama iade vermişlerdi.

Çok garip bir site, ucuza sepete eklediğim oyunların hiçbiri meğerse yokmuş, ama sepete atmaya izin veriyor. Hata vermeyenleri satın al diyorum, Nays ve Garanti ile denedim sürekli hata veriyor. İnanılır gibi değil.

Çok güldüm. site key vermiyor satın almadan önce Google üzerinden hesabinizi açın daha sonra sizi yönlendirecek activate now tuşuna basın oyun kütüphanenize eklenecek.

Çok güldüm. Site key vermiyor satın almadan önce Google üzerinden hesabinizi açın daha sonra sizi yönlendirecek activate now tuşuna basın oyun kütüphanenize eklenecek.

Hocam yaptım yaptım. Fakat olmadı bende iade istedim para iadesi.

Hocam düzeldi mi? Bende de aynı hatayı verdi.

Hocam çözebildiniz mı sorunu

Tarayıcada girili olan Ubisoft hesabı ilen Ubisoft Connect hesabım aynı. Ona rağmen kütüpheme gelmedi oyun. Anlamadım vallahi.

Ben burada "activate now" tuşuna bastım fakat Ubisoft kütüphanemde oyun yok. Hesap adıda aynı Ubisoft adımla eminim yani bu hesapda etkinleştirdiğime.
Hocam halledebildiniz mi

Son düzenleme:
Hocam düzeldi mi? Bende de aynı hatayı verdi.

Hocam çözebildiniz mı sorunu.

Hocam halledebildiniz mi?

Çözemedim para iadesi istedim 5 gün içinde verdiler paramı.

Yeni konular

Geri
Yukarı