Voidu'dan alınan Tom Clancy's Rainbow Six Siege etkinleştirilmiyor

Sweet Cupcake

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Voidu'dan Rainbow aldım. Yan hesap olarak kullanacaktım ama etkinleşmiyor. Oyuna baktığımda stokta kalmamış yazıyor. Anlamadım. Ben alırken vardı.

Şimdi bunlara destek mesajı attım oyun etkinleşmiyor diye, bot mesaj cevap verdi. Mesai saatlerinde değillermiş.

Ellerinde kod bitmişse bana kod mu verirler, yoksa para iadesi mi sizce? Bu olay başıma ilk defa geliyor. Site yamuk yapmaz değil mi? Ona göre para iadesi verirlerse Epic'ten alacağım. Vermezlerse ne yapmam lazım bilmiyorum.

Ekran görüntüsü 2023-12-30 213003.png
resim_2023-12-30_225846633.png
Ekran görüntüsü 2023-12-30 213003.png
Ekran görüntüsü 2023-12-30 230249.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durumu bende yaşadım. Mesai saatleri içerisinde mail göndermezseniz size geri dönüş sağlamıyorlar. Mesai saatleri sitede mevcuttu. Bu saattler içerisinde mail atın ve linkin çalışmadığını belirtin iadeyi gerçekleştirirler sorunsuz. Ben de aynı sorunu yaşadım daha öncesinde. Daha sonrasında indiegaladan oyunları aldım.

Aynı durumu bende yaşadım. Mesai saatleri içerisinde mail göndermezseniz size geri dönüş sağlamıyorlar. Mesai saatleri sitede mevcuttu. Bu saattler içerisinde mail atın ve linkin çalışmadığını belirtin iadeyi gerçekleştirirler sorunsuz. Ben de aynı sorunu yaşadım daha öncesinde. Daha sonrasında indiegaladan oyunları aldım.

Şöyle bir şey atmışlar bu bot mesaj mıdır bot mesajsa mesai saatleri olarak kaçta yazmam lazım orayı anlamadım bir de eğer iade olursa uzun sürüyor mu iade Epic indirimleri bitmeden oyunu Epic'den almak istiyorum hızlı iade ederlerse.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-30 231500.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-30 231500.png
    35,2 KB · Görüntüleme: 19
Şöyle bir şey atmışlar bu bot mesaj mıdır bot mesajsa mesai saatleri olarak kaçta yazmam lazım orayı anlamadım bir de eğer iade olursa uzun sürüyor mu iade Epic indirimleri bitmeden oyunu Epic'den almak istiyorum hızlı iade ederlerse.
Saat sabah 9 akşam 6 arası çalışıyorlar. Üstteki mesaj otomatik mesaj. İade süresi bende toplam 6 gün sürdü. Yani eğer paranız varsa iadeyi beklemeden oyunu alın.

Ve hocam şu anda indirim mevcut değil. Direkt epic games üzerinden alın oyunu.

Saat sabah 9 akşam 6 arası çalışıyorlar. Üstteki mesaj otomatik mesaj. İade süresi bende toplam 6 gün sürdü. Yani eğer paranız varsa iadeyi beklemeden oyunu alın.

Ve hocam şu anda indirim mevcut değil. Direkt Epic Games üzerinden alın oyunu.

Çok önemli değil hocam Rainbow yan hesap alacaktim ama ayın 10 nuna kadar devam ederse indirim Epic'de 10'u olmadan para gelince Epic'den alırım şu an o para vardı elimde sadece oda voiduya gitti parayı geri verirlerse inşallah iyi olur.

Hocam bunlar cevap verdi şunları dediler daha ne kadar beklemem lazım sizce cevap olarak attım tüm bilgileri.
Hocam tahminimce yarın sabah - öğle arası size ulaşacaklar. Tekrar kod atacaklar kodu deneyeceksin ve kod işe yaramayacak. Sende maili alıntılayıp kod işe yaramadı ve iademin gerçekleştirilmesini talep ediyorum diyeceksin. Onlar da paranı iade edecekler. Bana 1 gün içerisinde geldi para. Hatta haftasonu gelmişti baya şaşırmıştım.

Hocam tahminimce yarın sabah - öğle arası size ulaşacaklar. Tekrar kod atacaklar kodu deneyeceksin ve kod işe yaramayacak. Sende maili alıntılayıp kod işe yaramadı ve iademin gerçekleştirilmesini talep ediyorum diyeceksin. Onlar da paranı iade edecekler. Bana 1 gün içerisinde geldi para. Hatta hafta sonu gelmişti bayağı şaşırmıştım.

Hocam aceleden 5 tane destek kaydı açmışım birine cevap verip kapatırlar mi sizce bir de Rainbow direk aktive et tuşu vardı bende aktif olmuyordu o tuş yerine direk kod atarlarmi diyorsun yani ben böyle Far Cry 6 aldidim sorun olmadı bunda stok yok yazıya ben alınca nasıl stok bitiyor aklım almıyor.

Hocam aceleden 5 tane destek kaydı açmışım birine cevap verip kapatırlar mi sizce bir de Rainbow direk aktive et tuşu vardı bende aktif olmuyordu o tuş yerine direk kod atarlarmi diyorsun yani ben böyle Far Cry 6 aldidim sorun olmadı bunda stok yok yazıya ben alınca nasıl stok bitiyor aklım almıyor.
Kod atarlar da attıkları genel olarak işe yaramıyor. O yüzden dolayı da iade ediyorlar. Keşke birden fazla destek kaydı açmasaydınız. Yapacak birşey yok birine dönerler gerileri kapanır diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı