VOK-ASTRO alınır mı?

Yakamoz87

Centipat
Merhaba arkadaşlar. 8000 TL'ye kadar bütçem vardı fakat V.O.K sistemi gördüm. (https://www.itopya.com/vok-astro-am...r4-512gb-pcie-gen3x4-m2-ssd-geforce-espor-pc/) Sizce 7000 TL'ye 1660 Super/Ti'lı veya 8000 TL'ye 2060'lı ve Ryzen 5 3600'lı sistem beklesem mi, yoksa bu sistemi alıp bir de monitör alarak 8000 TL'ye mi tamamlasam karar veremedim açıkçası. Bu sistemi al derseniz bir de linkteki monitörlerden birini önerir misiniz? SSD'yi WD 500 GB yapayım diyorum. Fikirlerinizi merak ediyorum. Sistem tükenmeden bir an önce karar vereyim. Teşekkürler.

Ben de almayı düşünüyorum fiyatına değer mi acaba ? Youtubede test videoları izledim Gtx 1660 oc ile 1660 super arasında pek bir fark yoktu.
Sorunun altına pek cevap alamadım fakat değer gibi duruyor. Sadece işlemcinin 1600 olması dolayısıyla şüpheye düştüm. 8000 TL ye 2060 lı sistem alayım diyordum fakat o şekilde elimde ki eski monitörü kullanıcağıma bu sistemi alıp birde monitörle 8k ya tamamlamak bana daha cazip geldi. Ben sipariş vericem sanırsam siz ne yapıcaksınız ? :)

Almayı düşünüyordum fakat UPS kargo ile çalıştıklarını duyunca vazgeçtim. Hem bulunduğum ilçede şubesi yok, hem kargoyu teslim almadan açıp kontrol etmeye müsade etmiyordu en son.

SSD değiştirmek yerine işlemci değiştirilip satın alınabilir bence güzel sistem.
Edit: Özelleştirme bölümünde bulunan işlemciler pahalı bu hali ile satın almanız daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı