VOK-Astro sistem alınır mı?

Hayır. Ryzen daha iyi veya Intel daha iyi diyemeyiz. İki şirketten birbirine rakip işlemciler çıkıyor. Birbirine rakip işlemciler arasında karşılaştırmak doğru olur.
Gerçek hayatta ve forumda uzun zamandır görmediğim bir yorumdu, hâlâ mantıklı düşünebilen insanlar var.

Anakartı söyleyin B550 yonga setli yapsın. Upgrade'e daha açık ve güncel bir sistem olur böylece. Bütçe 10k TL'ye çıkarsa bu sistem alınır bence de.
Hocam en faza 10.500 tl olur. Siz hemen bakabilir misiniz şu sisteme?

Sizce bunu alayım mı sıkıntı olur mu?

Ben de kendi sistemimi GameGaraj'dan aldım. Sıkıntısız ve hatasız elime ulaştı, 3 günde. Eğer arkadaşınız ekran kartı montajı yapmayı biliyorsa hiçbir sorun çıkmaz.

Ben de kendi sistemimi GameGaraj'dan aldım. Sıkıntısız ve hatasız elime ulaştı, 3 günde. Eğer arkadaşınız ekran kartı montajı yapmayı biliyorsa hiçbir sorun çıkmaz.
Hocam direk montajlı hazır göndermiyorlar mı? Ben şimdi bunu arkadaşıma atıyorum arkadaşım hemen bunu sipariş verecek. Olur mu bu:

Hocam en faza 10.500 tl olur. Siz hemen bakabilir misiniz şu sisteme?

MSI B550-A Pro ile değiştir anakartı.

Hocam direk montajlı hazır göndermiyorlar mı? Ben şimdi bunu arkadaşıma atıyorum arkadaşım hemen bunu sipariş verecek. Olur mu bu:

Montajlı gönderiyorlar. PCI-e slotu zarar görmesin ve ekran kartı çatlamasın diye firmalar ekran kartlarını hep sistemden ayrı gönderir (tabii yine test ederler). Tek yapması gereken ekran kartını takması onu yaparsa geriye sadece güce bağlayıp çalıştırması kalır.

MSI B550-A Pro ile değiştir anakartı.

Benim söylememe gerek kalmadı :)

Değiştirdim bir sıkıntı çıkmaz değil mi? Darboğaz vs. gibi.

Ufacık olur. Ama hissedilmez. Yani üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı