Vok-Birthday sistem alınır mı?

Bu sistem 3060 Ti yapıp alınır mı? İşlemcisi 5500. PSU ne kadar iyi bilmiyorum. Bunun PSU iyi mi?

Bunu alacağınıza diğer sistemi alın ileride değiştirirsiniz sırf PSU kötü diye daha iyi olan sistemi çöpe atmayın ki buradaki PSU'da kötü 3060 Ti olan sistemi alın geçin.

Bunu alacağınıza diğer sistemi alın ileride değiştirirsiniz sırf PSU kötü diye daha iyi olan sistemi çöpe atmayın ki buradaki PSU'da kötü 3060 Ti olan sistemi alın geçin.
Hocam bir PSU sanırım 1.000 TL ve benim o parayı önümüzdeki 3-4 ay karşılayabilmem pek mümkün değil maalesef. İtopya sistemde PSU kaynaklı olası bir sorun olursa sistem garanti kapsamına alınır mı? Bir de İtopya sisteminin videosuna baktığımda GPU oyunlarda 75-80 derece çalışıyor. Bu da gereksiz sıcak değil mi? Benim sınır bütçem 15.500 çünkü monitör de almam lazım.

Hocam bir PSU sanırım 1.000 TL ve benim o parayı önümüzdeki 3-4 ay karşılayabilmem pek mümkün değil maalesef. İtopya sistemde PSU kaynaklı olası bir sorun olursa sistem garanti kapsamına alınır mı? Bir de İtopya sisteminin videosuna baktığımda GPU oyunlarda 75-80 derece çalışıyor. Bu da gereksiz sıcak değil mi? Benim sınır bütçem 15.500 çünkü monitör de almam lazım.

3-4 aydan fazla kullanabilirsin sorun olacağını sanmıyorum dediğim gibi ileride de değiştirebilirsin o kadar abartılacak kadar değildir. Herhangi bir sorun olursa PSU'da garanti kapsamında olacaktır. Ekran kartıda 3 fanlı sağlam bir model o kadar sıcaklıklara çıkacağını sanmıyorum.

Sizce konudaki kasayı mı almak mantıklı yoksa linteki AMD sistemi Ryzen 5 5600 be B450M yapıp almak mı?

Bu daha iyi diğerine göre dediğiniz gibi B450 yapıp R5 5600 alın.

Geri
Yukarı