VOK IMPERIAL alınır mı?

Bütçe
5000-6000
Alınmaz bence. Stok durumu yenilenirse DA-SİSTEM2 alabilirsin veya istediğin geliştirmeleri yaparak Teknobiyotik P2.5 alabilirsin.

Arkadaşa katılıyorum donanım arşivinin sistemleri diğerlerine nazaran daha fiyat/performans ürünü oluyor. Eğer aciliyetin varsa elbette alınabilir fakat o fiyat bandında biraz daha iyisini almak mümkün diye düşünüyorum.

@RamizKaraeski17 hocam ben bunu çok uygun buldum da 2 alınca neler değişiyor geçen alacaktım stok bitti 200tl fiyat arttırdılar şimdide 200 arttıracaklar gücüm buna yetiyor şuan sizce ne yapılmalı? Isınma sorunu var mı? Bu attıgım sistemin biliyor musunuz?

@RamizKaraeski17 hocam ben bunu çok uygun buldum da 2 alınca neler değişiyor geçen alacaktım stok bitti 200tl fiyat arttırdılar şimdide 200 arttıracaklar gücüm buna yetiyor şuan sizce ne yapılmalı? Isınma sorunu var mı? Bu attıgım sistemin biliyor musunuz?
Hocam işlemci vesaire fena değil ama bu bütçe için biraz düşük seviyeler sanki. MSI Mech serisi ısınabiliyor gereğinen fazla. RAM güzel, kasa ve güç kaynağı fevkalade ancak SSD için aynı şeyleri söylemem. Aynı seriyi kullanıyorum ve yüksek sıcaklıktan sistem kendini kilitleyebiliyor bazen değişik şeyler yaşatıyor bana. Anakartın RGB desteği yok diye biliyorum bu arada. İstersen bütçeni belirt bu bütçeye daha iyi sistemler yapılabilir.

@fryzen
@Caner Uncu
Yardımcı olabilirler belki.

@saphary kanka ssdyi değiştireceğim zaten kronik sorunluymuş. MSI Mech çok ısıncaksa da 2 sistem mantıklı evet
@saphary sizce rx 5600 xt mesh oc ile kaç derece alırım oyunlarda hala aklımda ya çünkü da 2 çok pahalı olcak gibi geliyor çünkü bi anda 200 tl fiyat arttı güveniyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı