VOK-TORNADO sistem alınır mı?

Bütçe
Max 17k
O fiyata gayet iyi sistem olduğunu düşünüyorum. 6600XT performans konusunda 3060ı geçtiğinden dolayı aynı fiyata daha iyi sistem bulabileceğini sanmıyorum.

O fiyata gayet iyi sistem olduğunu düşünüyorum. 6600XT performans konusunda 3060ı geçtiğinden dolayı aynı fiyata daha iyi sistem bulabileceğini sanmıyorum.

Hocam peki 6600XT'nin farklı versiyonları varmış sanırım Mech versiyonu çok ısınıyor diyorlar sizce hangi versiyonunu almak mantıklı

Hocam peki 6600XT'nin farklı versiyonları varmış sanırım Mech versiyonu çok ısınıyor diyorlar sizce hangi versiyonunu almak mantıklı
MECH en kötü performans verenlerden en iyisi asus rog, powercolor Red devil, sapphire nitro+
Bir de xfx nin sanırım iyi bir modeli vardı ama ondan anlamıyorum saydıklarım araştırmalarıma göre diğerlerinden önde

Mech en kötü performans verenlerden en iyisi ASUS ROG, PowerColor Red Devil, Sapphire Nitro+
Bir de XFX'nin sanırım iyi bir modeli vardı ama ondan anlamıyorum saydıklarım araştırmalarıma göre diğerlerinden önde.

Orası öyle de yani bazı MSI 6 GB VRAM modellerindeki gibi bazı VRAM'ların üzerinde pad olmaması gibi problemler yoksa o fiyata en iyi bilgisayar diyebilirim.

3060 Ti daha iyi performans verir ancak arada 500 GB depolama alanı ve 5600X yerine 3600 var.

İşlemci bir süreden sonra kaldırmayabilir 1080P'de oynamayı tercih ederseniz.

Hocam yani genel olarak uzun süre götürecek ve fp açısından 6600 XTli sistemi mi önerirsiniz?

Birkaç özelleştirme yaparak bunu almak daha iyi olur. Hem 6600XT Red Devil gibi bir canavar da var.

Hocam ürünün Red Devil'den başka hiçbir artısı yok işlemci seçenekleri de sadece Intel ne yazık ki bu tornado modelinde ekran kartı MSI Mech yani aralarında 3-5 FPS farkı oluyormuş maksimum sıcaklık için de MSI kendi fanlariyla stabil çalışıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı