Satılık Volar Nvidia 9600 GT 1 GB 256 Bit

steadyflow

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS Prime B550M-K
AMD Ryzen 5 5500
ASUS Dual RTX 3060 12GB
Adata XPG 2x8 GB 3200 Mhz
Kingston 1TB NV2 NVMe PCIE 4.0
FSP Hyper Pro H3 650W 80+ Bronze
ASUS TUF GAMING VG247Q1A 23,8 inç Full HD (1920x1080), 165 Hz, 1ms
Merhaba herkese. 3.5 yıllık emektarım MSI GTX 750 OC modelli kartı almamdan sonra boşa çıktı. Bende değerlendireyim dedim. Öncelikle şunu belirteyim. Kartta bir sıkıntı bulunmamakta. Termal macun değişmedim sadece 1.5 yıldır.

Kart 1 GB 256 Bit'dir başlıkta belirttiğim gibi. Directx 10 destekli bu kart ile DX11 dışı oyunların %90'nı sorunsuzca oynadım. CS:GO, LoL, DotA vb. oyunlar için uygun ve işini görecek kart arayanlar için iyi bir karttır. CS:GO Medium ayarlarda 80-90 FPS, LoL'de dikey senkronizasyon kapalı halde 60 FPS, Dota'da da yüksek ayarlarda 45 FPS vermektedir. BF3 Medium ayarlarda 28-33 FPS arası gidip geliyor.

Kutu ve garantisi bulunmamakta. Uygun bir kutu bulunup güzelce paketlendikten sonra yollanacaktır.

Ödeme için GeT vb. sistemlerden çok da anlamasam da kullanabilirim ciddi alıcılar için. Onun dışında para belirttiğim hesaba yattığı taktirde kart verilen adrese postalanır.

Fiyata gelirsek, 100 TL belirledim başlangıç etabında. Kargo alıcıya aittir. Sahibinden.com'da ilan da açacağım, ilerleyen günlerde burada paylaşacağım link'i. Lütfen ilanı baltalamaya çalışmayın. Eğer gerçekten alıcı iseniz fiyat konusunda anlaşmalar olabilir. Resimleri paylaşıp yazımı noktalıyorum.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Güncel.

İşlemcisi düşük özellikle g31 veya g41 çipsetli anakartlarda yeni ekran kartı tanıtma sorunu yaşayan veya düşük bütçe ile bilgisayarını güncellemek isteyenler için iyi bir ekran kartı. Online oyunlar için yeterli sayılır. İyi satışlar.

Güncel 90 TL.

İlanı baltalamak istemem ancak ben de 100 liraya satmayı denedim, olmadı. Fiyatı 60TL civarına çekmeniz gerekiyor satabilmek için.

Ciddi alıcı olsa gereken indirimi, pazarlığı yapacağım. İlgilenen birisi yok ama. Teşekkürler yorumunuz için.

Günceldir. Yok mu düşük bütçeye online oyunları sıkıntısız oynamak isteyen ?

4 GB 1333 MHz CL9 RAM veya 12V kanalından iyi bir güç sağlayan 400 - 450 - 500W PSU ile de takas olabilir.

Ben de yanlış anlaşılsın istemem ancak sahibinden.com da 9800 gt 65 tl ye mevcut şuan

İsteyen de oradan alabilir. Seçim alıcının. Bakın o ilana da ne kadar gerçekçi veya sağlam. GTX 750 200 TL diye koysam ilana iki gün sonra GTX 750 piyasası 200 TL derler. Boş iş bunlar. İsteyen oradan alabilir, delinin biri kuyuya taş attı diye ben gidip 50-60 TL'den satmam kartı.

Kart eski. Ama ölücülere de pabuç bırakmam böyle biline bu. Sizlerde yazmayın bu tarz yorumlar lütfen. İlan baltalamaktansa birini kırmak istemiyorum. Rica ediyorum.

Son düzenleme:
Tek bir ilana bakmanıza gerek yok. 100 TL ye satılan 9800 Gt ler bile uzun süre ilanda kalıyor. Kendiniz araştırma yapsanız bizim bir şey dememize gerek kalmaz zannediyorum

O zaman onlarda 100 TL'ye 9800 GT alsın ne diyeyim ki. Acelem yok, dursun kart.

Kart 85 TL'ye satılmıştır. Konu kilitlenebilir. @Murat5038 @MF @JaroxJamaica

Yeni konular

Geri
Yukarı