Volkswagen CC alınır mı?

uynkk

Femtopat
Daha fazla  
Oncelikle merhaba. Yaklaşık 900.000 kadar bütçemiz var ve bir araba alacağız. Ben VW CC'yi çok beğeniyorum ancak kroniklerinden biraz korkuyorum. VW DSG sorun çıkartır mı ve piston neden kırar bu araba? Bunların cevaplarını bekliyorum. Bu fiyata alinabilecek başka denk araba var mıdır? Atmosferik olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oncelikle merhaba. Yaklaşık 900.000 kadar bütçemiz var ve bir araba alacağız. Ben VW CC'yi çok beğeniyorum ancak kroniklerinden biraz korkuyorum. VW DSG sorun çıkartır mı ve piston neden kırar bu araba? Bunların cevaplarını bekliyorum. Bu fiyata alinabilecek başka denk araba var mıdır? Atmosferik olmasın.
VW CC önermem hocam. O modeldeki DSG biraz sıkıntılı.

2013 Passat bakılabilir.

DSG ile ilgili bir fikrim yok. Fakat sorun çıkardığını sıkça duydum.

Seat Leon
VW Scirocco (aile için uygun değil)
Skoda Octavia
VW Golf 7
Renault Talisman
BMW E90 320d
Toyota Corolla 2016 (Bizde var, düzgün kullandık sanayiye hiç gitmedi araba.)

VW CC güzel araç ama temizini bulmak zordur bence.

Bütçenizi 40-80 bin lira aşabilir ama Audi A3 Sedan bakılabilir yine.

Hocam 100K daha biriktirin TOGG :D şaka bir yana CC'yi bende beğeniyorum ama alınmaz size tavsiyem Jetta eğer F/P araba istiyorsanız mükemmel bir araç bagaj kapasitesi yanlış hatırlamıyorsam 600 litre bide araç uçuyor ya :D

2016 ve 2010 Jetta aile kullanımına gayet uygun eğer apaçilik istiyorsanız ona da uygun ikisini de bizzat kullandım deneyimledim :)

Hocam 100K daha biriktirin TOGG :D şaka bir yana CC'yi bende beğeniyorum ama alınmaz size tavsiyem Jetta eğer F/P araba istiyorsanız mükemmel bir araç bagaj kapasitesi yanlış hatırlamıyorsam 600 litre bide araç uçuyor ya :D

2016 ve 2010 Jetta aile kullanımına gayet uygun eğer apaçilik istiyorsanız ona da uygun ikisini de bizzat kullandım deneyimledim :)
Evet Jetta'yı yazmayı unuttum o da güzel araç.

teşekkür ederim hocam ancak jetta yerine passat tercih ederim

Teşekkür ederim hocam ancak Jetta yerine Passat tercih ederim.

Hocam passata yoğun ilgi olduğu için fiyatı Jetta'ya göre daha fazla size tavsiyem 2010 ya da 2016 Jetta 1.6 hem bagajı çok büyük hem yakıt tüketimi az hem de bastın mı gidiyor hem de çok rahat tam bir F/P

Düşük KM ve temiz bulunduğunda alınabilecek bir araç. DSG şanzıman düzgün kullanım ve bakım istiyor. İkinci el alacağın araçta bunu bilemiyorsun.
1.4 TSİ ve 1.8 TSİ motorların piston kırma sorunu var. Ayrıyeten 1.8 TSİ’ın yağ eksiltme sorunu var. İllaki CC terich edilecekse 2.0 TDI ve 2.0 TSI tercih edilmeli.

Yerine;
•Jaguar XF
•Mercedes W211 (2006 üstü facelift)
•Audi A4 B8/B9
•Volkswagen Passat B8
•Volkswagen Golf 7
•Volvo S60

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı