Volkswagen Passat B6 oto kapı kilidinde ön kapı açılırsa hepsi açılıyor

brkk0671

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle iyi geceler. Benim sorum şu kapılar sürüşe başladığında otomatik olarak kilitleniyor. Hiçbir sıkıntı yok ama ön kapılardan herhangi birinin açılması durumunda bütün kapı kilidinin dışarıdan açılıyor olması gerekiyor bildiğim kadarıyla sizce buradaki sıkıntı nedir? Kapıyı açtığımda vs sadece açtığım kapının kilidi açılıyor dışarıdan bu durumun çaresi çözümü yolu yordamı nasıldır? Size sormak istedim. Bu arada kapıyı açtığım zaman herhangi bir ses vs gelmiyor yani muhtemelen devre dışı bu nasıl çözüme ulaşır? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadar ile merkezi kilit çalışıyor ama içeride sen kapının mandalını açınca sadece senin kapının mandalı açılıyor diğerleri kilitli kalıyor? Kumanda ile ya da B6larda varsa kontrol düğmesi ile açtığında hepsi açılmıyor mu?

Anladığım kadar ile merkezi kilit çalışıyor ama içeride sen kapının mandalını açınca sadece senin kapının mandalı açılıyor diğerleri kilitli kalıyor? Kumanda ile ya da B6larda varsa kontrol düğmesi ile açtığında hepsi açılmıyor mu?
Kral aynen anladığın gibi sadece içeriden açılan kapılar dışarıdan açılabiliyor onun dışında hepsi kitli kalıyor. Kumandadan açıp kapamada sıkıntı yok benim tahminimce oto kapı açma motoru sıkıntılı bilemiyorum ya

Kral aynen anladığın gibi sadece içeriden açılan kapılar dışarıdan açılabiliyor onun dışında hepsi kitli kalıyor. Kumandadan açıp kapamada sıkıntı yok benim tahminimce oto kapı açma motoru sıkıntılı bilemiyorum ya

Yeni konular

Geri
Yukarı