Çözüldü Volorant "A critical error has occurred " hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Evsen

Femtopat
Daha fazla  
Son güncelleme sonrası bu hatayı almaya başladım. Yardımcı olabilecek varsa hata raporu oluşturdum. OneDrive bağlantısıyla paylaşıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
Avast'ı kaldırın ve Windows Update ile 20H2 sürümüne geçin sorunun çözülmesi gerek. Lütfen bu dediklerimi uyguladıktan sonra çözülüp çözülmediğini belirtmeyi unutmayın.
Raporunuz eksik en baştan doğru bir biçimde başlatın. Önce raporlamayı başlatın ve sonra oyunu başlatın. Size tavsiye olarak 20H2 sürümüne geçmenizi öneririm.

Avast'ı kaldırın ve Windows Update ile 20H2 sürümüne geçin sorunun çözülmesi gerek. Lütfen bu dediklerimi uyguladıktan sonra çözülüp çözülmediğini belirtmeyi unutmayın.

Çözüm
Aynı şekilde Avast programını devre dışı bıraktım ve sorun çözüldü. Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı