VoodooHDA kısa süreli patlama sesi

• Konuyu başlatan tagor
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 990

tagor

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 3 yıldan uzun süredir hackintosh kullanıyorum. Eskiden modifiye AppleHDA kullanırdım. Laptop un mikrofonu hiç çalışmazdı, açıkçası ihtiyacım da yoktu. Ama şimdi uzaktan eğitim derslerim dolayısıyla mikrofonu kullanmam gerek. VoodooHDA kullanıyorum o yüzden. Ama başlangıçta çıkan patlama sesi rahatsız ediyor. Bunu nasıl çözebiliriz. (Input Gain ayarı sıfırda.)

Merhaba. 3 yıldan uzun süredir hackintosh kullanıyorum. Eskiden modifiye AppleHDA kullanırdım. Laptop un mikrofonu hiç çalışmazdı, açıkçası ihtiyacım da yoktu. Ama şimdi uzaktan eğitim derslerim dolayısıyla mikrofonu kullanmam gerek. VoodooHDA kullanıyorum o yüzden. Ama başlangıçta çıkan patlama sesi rahatsız ediyor. Bunu nasıl çözebiliriz. (Input Gain ayarı sıfırda.)

Aynı sorunu ben de yaşıyorum ve bi çözüm bulamadım. bulunursa diye takipteyim.

Denedim. Sonuç değişmedi. Başlangıçtaki hoparlörden gelen ani patlama sesi devam ediyor. Halbuki AppleHDA kullanırken böyle bir sorun olmuyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı