Vooka trol red Switch klavye alınır mı?

cankrbs

Decapat
Daha fazla  
Sanki 1 aya kalmadan bozulacakmış gibi geliyor.
Teknoloji şans işidir ancak bu tür klavyeler Amazon'da başka adlarda çıkıyorlar rampage'den bile götüler. VOODOO gibi bir marka vardı saçma sapan sorunlar çıkartıyor ve genelde hepsi %60 oluyordular. Genel olarak ömürleri az zaten bu paraya alınacak mekanik klavyeden iyi bir şey beklenmemeli.

Şu an bende o var blue swtic olanı fakat red Switch öneririm blue switct çok sesli Switch'ler jixian çok kaliteli değil ama ben seviyorum bu arada bu linkteki inidirimli fiyatı 6 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntısı çıkmadı Sarftech T60 Beyaz Kırmızı Switch Rgb Klavye Kablolu Gaming Oyuncu Klavyesi Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Peki klavye RGB mi geldi Rainbow mu bir de klavye Türkçe mi?

Teknoloji şans işidir ancak bu tür klavyeler Amazon'da başka adlarda çıkıyorlar Rampage'den bile götüler. Voodoo gibi bir marka vardı saçma sapan sorunlar çıkartıyor ve genelde hepsi %60 oluyordular. Genel olarak ömürleri az zaten bu paraya alınacak mekanik klavyeden iyi bir şey beklenmemeli.

Trendyol'da yorumlara baktım alanlar memnun görünüyor ama dediğiniz gibi fazla uzun ömürlü durmuyor alsam mı bilemedim.

RGB mi Rainbow mu sorusunu satıcıya sorun, stok durumuna göre değişiyor. Ellerinde RGB varsa RGB gönderiyorlar, yoksa Rainbow. Klavye Türkçe, ben Sarftech satıcısından aldım. RGB ve Türkçe geldi. Markası Blic.

Klavye genel olarak güzel bir görünüme sahip olsa da tuş basmama sorunu var, pek kaliteli değil. Bende özellikle Caps Lock tuşu arada algılıyor, arada algılamıyor. Oyun oynarken de bazen tuşlar algılamıyor.

RGB mi Rainbow mu sorusunu satıcıya sorun, stok durumuna göre değişiyor. Ellerinde RGB varsa RGB gönderiyorlar, yoksa Rainbow. Klavye Türkçe, ben Sarftech satıcısından aldım. RGB ve Türkçe geldi. Markası Blic.

Klavye genel olarak güzel bir görünüme sahip olsa da tuş basmama sorunu var, pek kaliteli değil.
Teşekkürler hocam.

Ben redragon k617 sipariş ettim 1000 küsur TL forumda incelemesi de var bence iyi duruyor uygulaması falan da var. Ama bütçe 600-700 TL ise geçiyor bence yeni bir konu açın bütçenizi belirtip öneri isteyin isterseniz benimkinin linkini atayım.

Ben redragon k617 sipariş ettim 1000 küsur TL forumda incelemesi de var bence iyi duruyor uygulaması falan da var. Ama bütçe 600-700 TL ise geçiyor bence yeni bir konu açın bütçenizi belirtip öneri isteyin isterseniz benimkinin linkini atayım.
sizdekinin linkini atar mısınız hocam tabi beyaz ise.

Geri
Yukarı