Vooka trol vs claws nexus K1 vs blic K50

Arkadaşlar laptop kullanıyorum masam da alanım kısıtlı klavye için ayıracağım alan 15x42cm civarı bu yüzden Vooka Trol yani T60 almayı düşünüyorum ama alanı biraz geçip K50 veya Claws Nexus K1 alınır mı sizce?
Hiçbiri alınmaz. Bütçe çıkarsa Aliexpress'den Z11 veya Z686 bakınız. 1 ay sonra yaz indirimleri var.

Hiçbiri alınmaz. Bütçe çıkarsa AliExpress'den Z11 veya Z686 bakınız. 1 ay sonra yaz indirimleri var.

Hocam o kadar bütçem yok en fazla 600K50'yi bizim buradan bir dükkandan 500'e alabiliyorum sizce T60'ı alınır mı?

Hocam o kadar bütçem yok en fazla 600K50'yi bizim buradan bir dükkandan 500'e alabiliyorum sizce T60'ı alınır mı?
Yani T60 aslında biraz şans işi. 1 ay sonra shift tuşu bozulabilir mesela. Kullanıcı yorumlarına bakarsanız görürsünüz.

Aliexpress'den Ak680 alabilirsiniz o kadar iyi olmasa da bunlardan iyidir hem de hotswap.

Son düzenleme:
8 ay T60 kullandım rahat değildi ama idarelik alınır. RGB yazıyor ama rainbow gelme ihtimali yüksek bana rainbow gelmişti. RGB hastası iseniz RGB gelirse sizi götürür. Bir süre kullandıktan sonra sarı siteden 400'e satıp Z11 veya Ak680 alırsın.

8 ay T60 kullandım rahat değildi ama idarelik alınır. RGB yazıyor ama Rainbow gelme ihtimali yüksek bana Rainbow gelmişti. RGB hastası iseniz RGB gelirse sizi götürür. Bir süre kullandıktan sonra sarı siteden 400'e satıp Z11 veya AK680 alırsın.

Hocam RGB hastası değilim Rainbow gelse de olur ama tıklamama gibi sorunlar olur mu?

Ben yaşamadım ama forumda alan kişilerin çoğunda gördüm, 2 ay sonra Shift çalışmaması falan.

Hocam zaten 6 yıllık klavyem de Shift basmamaya başladığı için yenisini alacağım ve T60 gerçekten görünüş olarak çok hoşuma gidiyor alacağım galiba.

Hocam zaten 6 yıllık klavyem de Shift basmamaya başladığı için yenisini alacağım ve T60 gerçekten görünüş olarak çok hoşuma gidiyor alacağım galiba.
Alacaksanız klavyenin birkaç tuşunun basmama gibi sorun çıkma olasılığının yüksek olduğunu bilerek alın. Umarım sorun yaşamazsınız.

Geri
Yukarı