Vooka trol vs Lenovo Legion K300

E-yooso yurt dışı marka o yüzden ilk defa görmeniz normal. Az yorum olması da normal çünkü genelde AliExpress'den alınıyor bu klavyeler. Ben TR linkini attım

Z11 bakılabilir o halde, bu fiyatlara öneriler sabittir.

Peki hocam başlıktaki kıyaslama için hangisini derdiniz, yurt dışı ürünü beklemek istemiyorum, aylardır bekliyorum setup için sabrım kalmadı artık :D

Peki hocam başlıktaki kıyaslama için hangisini derdiniz, yurt dışı ürünü beklemek istemiyorum, aylardır bekliyorum setup için sabrım kalmadı artık :D
Ayda bir değiştirmek istiyorsan kararını kendin verebilirsin, ikiside birbirinden kötü.

Hocam yurt dışı beklemeyecekseniz benim attıklarımdan birini alın bence vooka çok kalitesiz diğeri de pek alınabilecek bir klavye değil bence.

Ayda bir değiştirmek istiyorsan kararını kendin verebilirsin, ikiside birbirinden kötü.
Hocam yurt dışı beklemeyecekseniz benim attıklarımdan birini alın bence vooka çok kalitesiz diğeri de pek alınabilecek bir klavye değil bence.
Açıkça diyeceğim çöp vs çöp aklın varsa alma.
Lenovo hakkında incelemeler o kadar kötü demiyordu hocam aslında, vooka'dan şüpheliydim zaten ondan yana sorun yok. Lenovo rgb'si falan da güzel duruyordu.
RGB Olan sessiz bir klavye aradığımdan sıcak bakmıştım ona.

Ayda bir değiştirmek istiyorsan kararını kendin verebilirsin, ikisi de birbirinden kötü.

Arkadaşların attığı 2 eyosoo klavyede iyiydi ya da AK680 alabilirsiniz bu fiyata daha iyileri yok emin olun.

Lenovo hakkında incelemeler o kadar kötü demiyordu hocam aslında, Vooka'dan şüpheliydim zaten ondan yana sorun yok. Lenovo RGB'si falan da güzel duruyordu.
RGB Olan sessiz bir klavye aradığımdan sıcak bakmıştım ona.

Atılan Trendyol linklerinden Z11, AK680, Z94, Z686 birini seçin hocam.

Mekanik değil...
Evet biliyorum, o fiyata mekanikler zaten soru işareti bırakır kafada, sessiz olması da iyi membranın.
Atılan Trendyol linklerinden Z11, AK680, Z94, Z686 birini seçin hocam.
Arkadaşların attığı 2 eyosoo klavyede iyiydi ya da AK680 alabilirsiniz bu fiyata daha iyileri yok emin olun.
Bakacağım hocam şimdi tekrar, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı