Voopoo güvenilir mi?

oguzhan0

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 12 yıldır sigara kullanıyorum, dün bir arkadaşım vasıtası ile voopoo drag nano 2 marka sıfır e-sigara aldım, YouTube olsun forumlarda olsun sürekli araştırmalar yaptım ancak okuduğum birkaç şey dürüst olmak gerekirse biraz korkuttu. Yoğun kullanımda patlaması olası diyenler de var böbreklerde su topluyor diyenlerde var. Sormak istediğim soru; aldığım marka model ürün güvenli midir? Dikkat etmem gereken bir şey var mıdır?

Arkadaşların seni keklemiş gibi voopoo smok eleaf gibi markalardan çok daha iyidir. Özellikle drag serisin gene çiplerindeki ateşleme hızı mükemmel seviyede. M200'den bile iyidir wismeck kadar olmasa da. Aldığın cihazı ben tavsiye etmezdim onun yerine caliburn X alabilirdin veya koko Prime. Ben pod cihaz konusunda her zaman caliburn veya crown alırdım.

Arkadaşların seni keklemiş gibi voopoo smok eleaf gibi markalardan çok daha iyidir. Özellikle drag serisin gene çiplerindeki ateşleme hızı mükemmel seviyede. M200'den bile iyidir wismeck kadar olmasa da. Aldığın cihazı ben tavsiye etmezdim onun yerine caliburn X alabilirdin veya koko Prime. Ben pod cihaz konusunda her zaman caliburn veya crown alırdım.
Koko prime mi drag Nano 2 mi sence usta

Geri
Yukarı