Vorcom QartzPro Tablet Özellikleri

Şikayervar yorumları firmamız ile alakalı şikayetler değil. Geneli diğer satıcılar ile alakalı. Biz en basitinden tablet ürünü elektronik bir üründür kutusu açıldığında iade olmaz fakat biz kutusu açılsa bile gelen ürünlerin %80-90 iadesini onaylarız. Üretici firma olduğumuzdan dolayı geri fabrikaya yollayabiliyoruz. Müşteri memnuniyeti bizler için üst seviyededir. Teşekkür ederiz.
Hocam en azından bir ekran ve ses kalitesini gösteren kısa video çekseniz?

Hocam en azından bir ekran ve ses kalitesini gösteren kısa video çekseniz?
Basit bi tanıtım videosu çektik. Bu gece youtubeda Asya Pasifik Teknoloji kanalımızda yayında olacak.

Basit bi tanıtım videosu çektik. Bu gece youtubeda Asya Pasifik Teknoloji kanalımızda yayında olacak.
Youtube kanalımıza video eklenmiştir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Merhaba bu tableti almayı düşünüyorum ancak aklıma takılan bir konu var. Kutudan Android 12 ile çıkıyor ama biliyorsunuz en son 13 sürümü yayınlandı. İleride güncelleme vermek gibi bir plan var mı? Tabletin özellikleri çok güzel ama yazılım konusu da en az donanım kadar önemli bence.

Merhaba bu tableti almayı düşünüyorum ancak aklıma takılan bir konu var. Kutudan Android 12 ile çıkıyor ama biliyorsunuz en son 13 sürümü yayınlandı. İleride güncelleme vermek gibi bir plan var mı? Tabletin özellikleri çok güzel ama yazılım konusu da en az donanım kadar önemli bence.
Merhaba bu ürünümüzde 12 son versiyon olarak yayımlanmıştır. İlerleyen zamanda güncelleme olup olmayacağı net değildir. Fakat manuel güncelleme yapabilirsiniz.

Şikayervar yorumları firmamız ile alakalı şikayetler değil. Geneli diğer satıcılar ile alakalı. Biz en basitinden tablet ürünü elektronik bir üründür kutusu açıldığında iade olmaz fakat biz kutusu açılsa bile gelen ürünlerin %80-90 iadesini onaylarız. Üretici firma olduğumuzdan dolayı geri fabrikaya yollayabiliyoruz. Müşteri memnuniyeti bizler için üst seviyededir. Teşekkür ederiz.

@599644 ve bu tableti kullananlar ürün sık sık arıza yapıyor mu? Ürün kaliteli mi? Üründe donma kasma falan var mı? Oyun performansı nasıl?

Keşke daha iyi bir işlemci olsaydı mesela Snapdragon işlemci olabilirdi. Bir de Android 13 yollasaydınız bu cihaza fıstık gibi olurdu.

Bu arada 3000 TL'ye bulduğum en iyi sıfır tablet buydu.

Ürünü @599644 üzerinden Trendyol aracılığı ile 1 Nisan 2023 tarinde sipariş verdim ve vorcom quartzprotablet satın aldım. 4 Nisan 2023 tarihinde kargo elime ulaştırdı.
Bugün 3 Eylül 2023 ve tam olarak 4 aydır kullanıyorum.

Genel olarak;
  • Genelde basit oyunlar Candy Crush tarzı kelime bulmaca şeklinde oyunlar oynandı. Annem kullanıyor. Bazen ben de işe giderken içine izlediğim dizilerden bölümler atıp izliyorum kulaklık ile. Kulaklık ile diyorum çünkü aldığım günden beri ( geri göndermeye üşendiğim için ) hoparlör kısmında cızırtı mevcut. %100 açamıyorum %60'lar civarında cızırtı kayboluyor ama %70 ve üzerinde cızırtı oluşuyor. Müzik falan dinlemek imkansız gibi bir şey.
  • Pek zorlamadım. Şarj aleti yaklaşık 1 ay önce kablonun tablete bağlanan type - C girişinden eridi ve metal type - C kısmı eriyen kısımdan düştü. Ben de şarj aletini komple çöpe atmak zorunda kaldım. Problem şarj aletinin kafasında mı yoksa kablodaki bir sorunda mı bilemediğim için vorcom şarj aletine elveda. ( vorcom şarj aleti rezalet -1 puan buradan )
  • Evde aynı priz çıkışından hala bugün Xiaomi mi 9T ve Infinix Hot 12 telefonlarımızı şarj ediyoruz. Telefonlarda hiçbir sorun yok. Şarj aletleri de sorunsuz çalışıyor. Garantiye göndersek evdeki prizden kaynaklı der geri gönderirlerdi şüphesiz. Türkiye'de yaşıyoruz. Birbirimizi kandırmayalım.
  • Ürün 5V 2a şarj aleti ile şarj oluyordu. Orijinal şarj aletinin üzerinde yazan yazı buydu. Hızlı şarj olma özelliği olmadığı için 2A ile 6000mh bataryayı doldurmak resmen işkence oluyor. ( -1 puan da buradan )
  • Ürün uzun kullanımda şarjı olmasına rağmen bazen donup kalıyor. İşin garibi kapatma tuşuna basıp kapatamıyorsunuz çünkü kapatma tuşu da dahil olmak üzere komple sizinle iletişimi kesiyor. ( duruma çok vakıf değilim ama ya işlemciden kaynaklı olacağını düşünüyorum. )
  • Şarj aleti henüz emekliye ayrılmadan önce %5 şarj kala kapanmaya başlamıştı cihaz %5 gördüğünüzde aslında %0 anlamına geliyor tam bir Çin işi yani. ( -1 puan daha )
  • Şarj sıkıntısı bitti mi? Asla şarj etmeye koyduğumuz cihaz %70'i geçmiyor. ( -1 puan daha )
@599644 benimle iletişime geçin. Çünkü size ne Trendyol üzerinden ne de başka bir yerden ulaşmak pek mümkün değil. Şans eseri burada denk geldim olur da görürseniz cevabınızı bekliyorum. Cihazı alacak arkadaşlara önerim bu cihazdan çok da bir şey beklemeyin telefon falan alın 1000 TL daha koyarak giriş seviyesi. Bir tablet için gerçekten Apple ve Samsung gibi bilindik markaların dışına çıkmamak gerekiyor. Ben bunu anladım.

MT 8183 nedir ya, 4 yıllık SoC o...

@Maudit, geçmiş olsun hocam. Tablette gerçekten Samsung - Apple dışına çıkmamak gerekiyor. Huawei bile rezalet güncelleme konusunda.

Mt 8183 nedir ya, 4 yıllık SoC o...

@Maudit, geçmiş olsun hocam. Tablette gerçekten Samsung - Apple dışına çıkmamak gerekiyor. Huawei bile rezalet güncelleme konusunda.

İşin garibi bu tableti aldık. Garantisi de bitti diyelim. Sen kendin tamir edebilecek kabiliyette olsan bile yedek parçası bulunabilen bir şey değil. He zaten 2 yıl geçmiş eskimiş olacak diye düşünebilirsiniz ama öyle olmuyor. Çünkü bizim ülkemizde öyle avrupalılar gibi birkaç günlük çalışma ücreti ile ürün almak diye bir şey mümkün değil. Güncelleme yok zaten Android 12 yüklü geldiğinde ve muhtemelen ömrünün sonuna kadar Android 12 ile devam edecek.
MT 8183 nedir ?

Merhaba gecikmiş cevaplar için özür dileriz. Bizlere daima trendyol sipariş soruları üzerinden, web aramalarından, google işletmem üzerinden, merkezi web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerimizin yedek parçası mevcut olup, tamiri gerçekleştirilir. Tamiri gerçekleşmeyen ürünlerin SIFIRI ile değiştirilme garantilidir. Asya Pasifik Teknoloji olarak her daim ürünlerimizin arkasında olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyoruz. DM den ulaşırsanız teknik servisimizin numarasını iletebiliriz. Teşekkürler.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı